Jak działa mobilna telewizja w Warszawie?

W grudniu odbyły się zamknięte testy telewizji mobilnej w standardzie DVB-H przeprowadzone przez spółkę Info-TV-FM. Jeden z zestawów dostał się w ręce naszego klubowicza, który postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami w postaci testu wideo. W testach dostępne były dwa urządzenia: Telefon Nokia N96 w wbudowanym odbiornikiem DVB-H oraz przystawka Nokia SU-33W odbierająca sygnał DVB-H i umożliwiająca jego oglądanie na telefonach Nokii z systemem Symbian wyposażonych w oprogramowanie Mobile TV. Nasz klubowicz jakubd otrzymał do testów przystawkę i przetestował ją w zestawie z telefonem Nokia E75. Zapraszamy do obejrzenia wideo-recenzji.

 

O Serwisie

Wortal PDAclub.pl to serwis internetowy zajmujący się tematyką technologii mobilnych. U nas znajdziesz najnowsze informacje o smartfonach, tabletach, smartwatch i innych urządzeniach mobilnych pracujących zarówno pod kontrolą Apple iOS jak i Google Android czy też Windows. PDAclub.pl to także jednao z najstarszych forów internetowych, gdzie każdy użytkownik znajdzie fachową pomoc.

PDAclub POLECA


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Można dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję otrzymywanie plików cookies z serwisu pdaclub.pl. Akceptuję