PDA Ogólnie > Zrób to sam...

Tablet w samochodzie :)

<< < (5/7) > >>

Komandosik:
Kamyk idz spać... jakie interesujecie sie telefonami, jakie wypadki... wypadki są z powodów INNYCH niz telefony, np ich uzywanie PRZEZ LUDZI podczas prowadzenia.

Czy dla ciebie problemem jest: prognoza pogody? radio? mp3 ? czy na postoju FILM ? albo zamiast radia Telewizja cyfrowa? Lub np informacje na temat auta - od razu stała diagnostyka i wykrywanie błedow?

CO Ty bredzisz człowieku...

moishe:
Widze że kłótnie trwaja pomiędzy zwolennikami udoskonalania samochodów a takimi co wystarczy im kierownica, radio i pedął gazu :)

Powiem tak, gość trochę ubarwił swoją wizję kokpitu i funkcjonalności ale...............
....wszystko się da zrobić, potrzeba zapału, chęci, PRACYYYY i kupę kasy.

A tak na marginesie dodam że pomysł nie jest zły i pewnie nie jeden z facetów chciał by miec tak wypasioną brykę........ ja juz prawie mam :)
Prawie, tzn że jestem w trakcie jej tworzenia, ale funkcje które przedstawił autor sa wykonalne bez najmniejszych problemów, dodam że mój wóz będzie miał znacznie więcej udoskonaleń niż w opisie autora. No ale wszystko ma swoją cenę, za samą elektronikę dąłem już około 12 tyś, nie mówiąc o pracy i nerwach,
ale warto było kiedy włączasz przycisk i ...........DZIAŁA :)

Opis mojego projektu będzie na youtube za kilka miesięcy,  pod nazwą Honda M.O.R.P.H

Teraz mogę tylko powiedzieć że sercem (a nawet mózgiem) projektu będzie stosownie wyglądający Harris RF-3590 na windowsie XP (nie na oryginalnym androidzie), bądź Archos 9 win XP 8,9''
Dwa porty USB wystarczają w zupełnośći na komunikację z wszelkimi modułami, a takze na sterowanie pojazdem.......zdalne !
Tak więc chłopie bierz się do roboty, szukaj, kombinuj, ucz się, pytaj aż dojdziesz do celu.
Einstein powiedział że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest skończona.......

woof:
bardzo bardzo... bardzo dawno temu miałem u siebie w fordzie takie coś;)

https://www.youtube.com/watch?v=lCOg-xo03_I

netbook był schowany pod deską rozdzielczą, do tego monitor dotykowy i było nieźle.
Miałem GPS, później też kamerkę. Zanim zrobiłem tak jak chciałem to zmieniłem auto...

to w ramach chwalenia się :mrgreen:

wezyru:
bardzo fajny bajer :)

mareczku:
Jak masz budżet nieograniczony, to możesz sobie przecież kupić praktycznie wszystko :) Ja bym postawił na Sony Xperię!  :police:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej