Słuchawki do MDA Pro, SPV M5000

  • 4 Odpowiedzi
  • 553 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Słuchawki do MDA Pro, SPV M5000
« dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:17:34 »
Witam forumowiczów. Dokonałem na allegro zakupu dość spanachanego MDA Pro, dałem jednak groszę, więc nie jestem zawiedziony. W zestawie miały być słuchawki stereo, no i są, tylko zdebko średnio pasujące. Zakończone są jack'iem 2,5 natomiast gniazdo wydaje się być 3,5. Ktoś się może orientuje gdzie można kupić do tego cuda zestaw handsfree? Widziałem zagramanicą, ale to raczej nie wchodzi w rachubę. Zależało by mi na klawiszach odbioru/odrzucania rozmowy i korekcji głośności. Druga sprawa to wymiana obudowy. Zakupiłem takową na eBayu i już się do mnie zbliża, jednak wolał bym uniknąć ingerencji w integralność mojego nabytku bez świadomości i wiedzy. Ma ktoś może jakąś instrukcję, która pomogła by mi rozłożyć telefon na części i do tego jeszcze później złożyć? Przeszukałem forum i znalazłem jakieś linki, które jednak nie działają. Z góry dzięki za podpowiedzi i sugestie.
Kwestia manuala do rozebrania/skręcenia MDA rozwiązana. Pozostał jedynie problem słuchawek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2008, 15:14:24 wysłana przez _KazmirZ_ »

*

Offline Czaplik

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia, Universal
Odp: Słuchawki do MDA Pro, SPV M5000
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2008, 23:06:40 »
Wpisałem w googlu : +mda +pro +słuchawki
1,2,3 miejsce, jest wszystko :) ceny przejściówek od 14 zł ... można taniej samemu zrobić :D tylko odwiedzić sklep z częściami elektronicznymi.

Oryginalne są już niestety wydatkiem, widziałem dziś nawet na allegro ... szukaj, m5000 ... :)
A może słuchawki stereo bluetooth ?

Co do otwierania - delikatnie ze wszystkim, nic na siłę. Jeśli się nie da, to znaczy że czegoś nie poluzowałeś.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2008, 23:16:11 wysłana przez Czaplik »

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Słuchawki do MDA Pro, SPV M5000
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2008, 23:27:11 »
jako że moje oryginalne słuchawki leża i sie kurzą (nie lubie kabli ) to myśle że mogę je odsprzedać po jakiejś dobrej cenie
Evendim na prezydenta!

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: Słuchawki do MDA Pro, SPV M5000
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2008, 09:10:13 »
A jak popatrzysz się dokładnie to bez problemu zobaczysz gdzie leży na klubie  instrukcja serwisowa dla Universala - tak ggdzie leżą pozostałe manuale serwisowe :))
potrzebna zgoda

Odp: Słuchawki do MDA Pro, SPV M5000
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2008, 12:27:24 »
jako że moje oryginalne słuchawki leża i sie kurzą (nie lubie kabli ) to myśle że mogę je odsprzedać po jakiejś dobrej cenie
A coś bliżej w temacie? Kwota, sposób finalizacji?
Odezwij się na maila