PDA Ogólnie > Zakupy

MYSZKA - wybór, zakup i opinie

(1/3) > >>

Pretor:
Cześć, nie znalazłem podobnego tematu więc pozwalam sobie na założenie nowego  :wink:

Potrzebuję zakupić 2 nowe myszki do laptopów, jedna dla mnie a druga dla żony.
Do tej pory używaliśmy paru różnych myszek firmy Logitech (ostatnio: ja M525 a żona M305), niestety obydwie mają już problemy z przyciskami i należy je wymienić na nowe (żona swoją używała przez 9 lat). Dotychczasowe myszki były bezprzewodowe z laserowym czytnikiem - takie też nam pasują i takie same lub podobne chciałbym nowe.
Myszki służą nam do podstawowych celów: od czasu do czasu, robię proste grafiki a czasami trochę pogram ale bez przesady.   

Mnie i żonie, wystarczą równoważne modele z podanymi wyżej. Osobiście nie oczekuję żadnych zbędnych wodotrysków ale podstawą zakupu, powinno być zasilanie 2 bateriami AA R6 (od lat używam akku Eneloep) i laserowy czytnik. Oczywiście ergonomia użytkowania też jest ważna i dlatego zanim dokonam zakupu, postaram się sprawdzić taką mysz w okolicznych stacjonarnych sklepach.

I teraz odwieczny dylemat przed-zakupowy: co kupić ?

daras28-82:
Budżet?

Ostatnio komuś tu poleciłem G305 Logitecha.
Zajrzyć do HP "dzieńdobry..." tam dość rozlegle opisałem, tydzień czy dwa temu to było więc musisz sobie znaleźć.

alibabka:
Jaki: budżet, profil (praworęczny, czy uniwersalny), ilość przycisków i rolek, interfejs (BT, odbiornik, czy to i to), programowalne przyciski i rolka, czy nie, dodatkowe funkcje typu FLOW, myszka, a może track (mysz z kulką)....
Jeśli zadasz sobie te pytania to nagle ilośc urządzeń mocno się zawęży :)

Pretor:
Panowie, czytanie ze zrozumieniem nie jest takie męczące jak to się niektórym wydaje :wink:
W pierwszym poście, jasno określiłem jakich myszek szukam, co powinny mieć a czego nie muszą  :)

Wstępnie zdecydowałem się ponownie, na ten sam model który użytkowałem dotychczas (spełniał w 100% moje oczekiwania i nie wiedziałem, że dalej jest dostępny w sprzedaży) a dla żony prawdopodobnie wezmę ten sam co dla mnie - cięcie kosztów jest przecież wskazane.

Jeżeli macie jakieś propozycje, w zakresie podanych wcześniej modeli Logitech (dla nieuważnych M525 i M305), to proszę bardzo o podpowiedzi  :wink:

Pozdrawiam

alibabka:
Dobry wybór :ok: Lepsze czasami bywa wrogiem dobrego :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej