HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501

  • 34 Odpowiedzi
  • 2289 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 04, 2007, 22:49:17 »
ale przeciez CR* ma fatalna renome i to nie tylko dlatego ze naprawy nokii i innych sprzetow mu nie wychodza (wystarczy wejsc na grupy newsowy nie tylko poswiecone wlasnie nokii i poczytac o praktykach, cenach oraz obsludze jako takiej)

co do reszty to wogole nie przemawia do mnie kwestia zatorow u operatorow ktorzy rzekomo nie dostarczaja ..... raz, bo sa alternatywne kanaly dystrybucji a dwa ze HTC i firmy mu podlegle (vide podpisane umowy na region/kraj) doskonale zdaja sobie sprawe ze status quo .... mnie jako uzytkownika nie interesuje kto nawalil TYLKO ew to ze tego nie ma
a ze winic mozna kazdego a bo to zle podpisana umowa, a to niemoznosc wplywu HTC na operatorow, a to przerzucanie winy z z HTC na operatora i z powrotem etc etc jest tutaj sprawa drugorzedna
fakt jest faktem iz jest i byl duzy popyt ktory od kilku miesiecy nie jest zaspokajany

traci na tym tylko dang**rd i HTC .... ale na biednego chyba nie trafilo bo najwyrazniej stac ich na luksus pomylek  :P
a to ze nie potrafia uczyc sie na bledach sprzed roku czy dwoch .... no coz, zarabiaja inni, prywatni importerzy oraz samo allegro i inne serwisy aukcyjne 

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 09, 2007, 14:48:11 »
odgrzewam temat z zapytaniem, czy ktoś z Was spotkał się z firmą Bright-point? Wg niedawnego newsa ze strony głównej http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=12860 zajmują się oni dystrybucją HTC na nasz kraj...czy jednak ktokolwiek korzystał z ich usług? Może jakiś kontakt, bo w sieci firma praktycznie nie istnieje...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 09, 2007, 18:51:33 »
Ja mam kontakt z facetem z tej firmy. Jest to kontakt prywatny, więc nie czuję się upoważniony do podawania go, ale mogę przekazać mu jakąś wiadomość, albo wyciągnąć od niego jakąś informację. Na razie o firmie wiem tyle, że są raczkującym przedstawicielstwem handlowym i na razie jest ich tylko dwóch.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 10, 2007, 08:55:54 »
ok, sprawdz pw
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 10, 2007, 10:32:23 »
Sprawdzone, odpowiedziane  ;D