HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501

  • 34 Odpowiedzi
  • 2293 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Napisałem do HTC w sprawie czarnego Advantage i skontaktował się ze mną nasz Rodak (który, nawiasem mówiąc, pochwalił się, że często czytuje pdaclub.pl). Oto jego informacja na pytanie o dystrybutora HTC w Polsce:

"Struktura naszej sprzedaży opiera się na dużych partnerach dystrybucyjnych. W polsce jest to firma Dangaard. dane kontaktowe poniżej:
Dangaard Telecom Poland Sp. z o.o.
ul. Matuszewska 14, 03-876 Warszawa
tel.: +48 22 3323326
fax.: +48 22 3323329"

No to Panowie i Panie - do ataku! Może jak ich dociśniemy, to dostaniemy swoje Atheny z WM6? Ja jutro już zadzwonię, choć dostałem też maila od Key Account Managera (dostałem też jego nazwisko, ale nie chcę go tu publikować, bo byłoby to co najmniej nieeleganckie), który poinformował, że nie mają jeszcze informacji na temat dostępności tych z WM6, ale mają już kilka sztuk z WM5. Zobaczymy po ile wołają - może się skuszę? Nie mogę się doczekać używania tego cudeńka.

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2007, 11:09:12 »
Proszę bardzo - do wzięcia od zaraz:

http://www.palmtops.com.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=749&zenid=f83805c71aed81e0c1119ff2704392af

za jedyne 3999zł :)

No to już wiem że dobrze zrobiłem nie czekając na czarnego :)
Dopłata 600 zł za czarną farbę to troche dużo :)

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2007, 15:27:52 »
A że tak zapytam - jak realizujesz gwarancję? Masz door-to-door od HTC, czy jakoś może inaczej?

Wysłałem już pytanko do Dangaard i obiecałem im, co niniejszym potwierdzam, że jak mi korzystnie sprzedadzą, to dam Jakubowi na czas jakiś do testowania. Np. na tydzień. Oczywiście zakładam, że Jakub będzie miał na to chwilę. Zobaczymy co odpowiedzą.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2007, 16:38:56 »
a możecie Panowie podać jakiś kontakt mailowy? chcę się zaopatrzyć w andvantage'a...a może nawet brałbym ze trzy sztuki...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2007, 22:01:54 »
Jak mi odpowiedzą, to ci dam maila. Póki co wygląda na to, że dostarczają tylko do sklepów i nie chcą się w ogóle bawić w detal. Zobaczymy - czekam na odpowiedź ich managera, który już się do mnie raz odezwał. Myślę, że to z nim by trzeba było gadać i do niego maila potrzebujesz.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2007, 22:25:43 »
a nie możesz mi dać tego maila teraz? Robi Ci to jakąś różnicę ???
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2007, 11:06:34 »
Dangaard jest dystrybutorem. Nie sprzeda klientowi końcowemu. Jeśli trzeba to mogę mieć ten sprzęt w cenie 3799 zł z vat. Faktura i gwarancja. Ale na  zamówienie.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2007, 21:58:15 »
a jak jest z tą gwarancją?? door to door? ile miesięcy? kto serwisuje te maszynki w Polsce?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2007, 10:03:41 »
Gwarancja jest dwuletnia. Bez simlocka. Nie wiem czy CID-lock jest ale tego dowiesz sie na xda-developers. Jakby coś sie stało ze sprzętem to odsyłamy go do autoryzowanego serwisu. Oczywiście faktura lub paragon. Z tego co wiem to u dystrybutora została jedna szt. z 28 (stan na czwartek).

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2007, 13:29:36 »
Bikekowal - sorki, że dopiero teraz odpowiadam, mam młyn w robocie. Mogę Ci dać tego maila (jak nie zapomnę, to w poniedziałek go podeślę), ale chyba nie ma sensu. Facet mi dotąd nie odpowiedział, więc nie liczę na nic konkretnego. Poza tym to mało kulturalne z jego strony - powinien napisać choćby "na drzewo".

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 27, 2007, 22:36:35 »
ja się próbowałem z nimi skontaktować telefonicznie i jak narazie żadnych konkretów, albo nie ma odpowiednich osób z którymi można rozmawiać, albo nikt nie odbiera telefonu...chyba nie za bardzo zależy im na klientach...ale maila chętnie zapisze, wyślij na pw, dzięki
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 28, 2007, 11:12:16 »
Przecież napisałem, że Dangaard nie sprzedaje klientom indywidualnym.
Możecie dzwonić, pisać maile itd.
Chcecie go zamówić to moja oferta jest nadal aktualna.
Mam dwa sklepy z nawigacją GPS: w Krakowie i koło Olesna. Jeśli chcesz kupić legalnego, z gwarancją HTC Athena to proszę o sygnał. :)
Tel. do mnie 504474892

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2007, 19:35:44 »
ja się próbowałem z nimi skontaktować telefonicznie i jak narazie żadnych konkretów, albo nie ma odpowiednich osób z którymi można rozmawiać, albo nikt nie odbiera telefonu...chyba nie za bardzo zależy im na klientach...ale maila chętnie zapisze, wyślij na pw, dzięki

Kurde, w robocie zapomniałem Ci wysłać. Postaram się jutro. Niemniej nie bardzo masz na co liczyć - mnie odesłali do sklepu, który oiferuje rzeczywiście w przyzwoitej cenie (za 3950, ew. za 4050 z uchwytem do auta). Nie chcą nic opuszczać, nawet mimo, że obiecałem dać Jakubowi do testów :(

Przecież napisałem, że Dangaard nie sprzedaje klientom indywidualnym.
Możecie dzwonić, pisać maile itd.
Chcecie go zamówić to moja oferta jest nadal aktualna.
Mam dwa sklepy z nawigacją GPS: w Krakowie i koło Olesna. Jeśli chcesz kupić legalnego, z gwarancją HTC Athena to proszę o sygnał. :)
Tel. do mnie 504474892

Dzięki za ofertę, jest rzeczywiście chyba obecnie najlepsza na rynku. Ja jednak muszę chwilkę jeszcze poczekać - strzał kasy mi się opóźnia o jakiś miesiąc - dwa, więc póki co odracza się moja możliwość kupienia. Pewnie będę mógł dopiero w sierpniu - wrześniu. A tak delikatnie zapytam - czy jakoś na raty ewentualnie można?

Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 30, 2007, 11:06:01 »
Dla zainteresowanych mala prezentacja podaje linka
http://www.skleppda.pl/index.php?p948,palmtop-htc-advantage-x7500
Cena 3999zl do malej negocjacji pisac na priv.
Napisane: Maj 30, 2007, 11:04:28
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 17:26:13 wysłana przez awozniak »

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 30, 2007, 16:19:47 »
Dla zainteresowanych mala prezentacja podaje linka
http://www.skleppda.pl/index.php?d=katalog&k_id=47
Cena do malej negocjacji pisac na priv.
Napisane: Maj 30, 2007, 11:04:28
Jeszcze raz
http://www.skleppda.pl/index.php?p948,palmtop-htc-advantage-x7500

bylo to juz wielokrotnie na tym forum, powinno byc znane wszem i wobec .... ale widac ze nie do wszystkich to dociera

1. to jest prywatne forum
2. reklama jest fajna o ile czlonkowie forum cos z tego maja .... to nie jest ani slup ogloszeniowy ani allegro gdzie sie placi za oglaszanie
3. zaproponowana cena jest nieznana wiec co tu mozna negocjowac ... wiec de facto niezgodna z z bardziej lub mniej ale zasadami tu funkcjonujacymi

Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2007, 10:40:47 »
Przepraszam jeśli naruszyłem Twoje poczucie prywatności i etyki ale… zabrałem swój głos w wątku o temacie "informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501" zamieszczonym w dziale "Zakupy".  Mam nadzieję, że mój post jednak jest pomocny dla forumowiczów poszukujących możliwości zakupu X7500.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2007, 11:13:05 »
Przepraszam jeśli naruszyłem Twoje poczucie prywatności i etyki ale…

 ??? raczej zasady forum .... poczucie prywatnosci moje i etyka maja sie dobrze  8)
Napisane: Maj 31, 2007, 11:11:17
Mam nadzieję, że mój post jednak jest pomocny dla forumowiczów poszukujących możliwości zakupu X7500.

no wlasnie nie za bardzo gdyz nadal np. cena nie jest znana ....  :P

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2007, 13:55:57 »
6nt jak nie zapomnisz, to wyślij mi tego maila...dzieki
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2007, 19:23:31 »
bikekowal, przepraszam - już Ci daję: Michal Paczkiewicz <mpa@dangaard.com>. Jak pisałem, facet i tak odsyła "do partnerów" i nic nie daje negocjować. Gdybyś jednak coś ugrał sensownego, to może bym się dołączył? Dużo jednak musieliby opuścić.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 04, 2007, 05:11:38 »
bikekowal, przepraszam - już Ci daję: Michal Paczkiewicz <mpa@dangaard.com>. Jak pisałem, facet i tak odsyła "do partnerów" i nic nie daje negocjować. Gdybyś jednak coś ugrał sensownego, to może bym się dołączył? Dużo jednak musieliby opuścić.

a moze lepiej byloby jak to sie mowi ... olac lokalnego dang**rda skoro oni olewaja klientow i sprobowac za granica, w germanii np.
po pierwsze dlatego ze pewnie (moze sie ewentualnie okazac iz lokalny) dang**rd jest tylko malym lokalnym biurem ktore nic nie zalatwia i o niczym nie decyduje a o tym decyduja ludzie za granica naszego karju, prosciej byloby dowiedziec sie kto pociaga na sznurki i do niego uderzyc .... bo to nie jest to ze nie chca ale oni nic nie moga  8)
w Palmtop Experts wspomnieli nawet kiedys ze te chytrusy nie chcialy im nawet HTC7500/atheny wypozyczyc do testow ... mimo ze operatorzy dostali

a to ze facet "odsyla" do partnerow ... swiadczy albo o klasie ludzi tam zatrudnionych albo o spuszczaniu klientow ... albo o tym ze klient z ulicy nie jest zaden klient (co tylko swiadczylo o pierwszej wersji)
Napisane: Czerwiec 04, 2007, 05:07:25
Jeśli chcesz kupić legalnego, z gwarancją HTC Athena to proszę o sygnał. :)
Tel. do mnie 504474892

hmmm, to gdzie dokladnie jest serwisowana ta athena ? i jakie sa zasady i koszty obslugi (wysylki, czas naprawy, sprzet zastepczy etc)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2007, 18:27:58 wysłana przez andy_bez_wandy »

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 04, 2007, 07:19:21 »
dzieki 6nt za mail, napiszę do nich, chociaż po rozmowach telefonicznych nie są zbyt skorzy do współpracy...jeśli olewają klientów to ich sprawa, kto co lubi, gdyby to była firma krajowa to szybko by upadli, ale niestety są zagraniczni...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:00:05 »
Chyba nie rozumiecie jak funkcjonuje rynek dystrybucji.
Dystrybutorzy, np. Dangaard, nie sprzedają do klientów indywidualnych ponieważ chcą zachować jakość usług na dobrym poziomie. Jeśliby obsługiwali każdego klienta ind. to szybko by brakło rąk do pracy.
Dystrybutorzy kierują tam, gdzie najlepiej nas, klientów obsłużą, czyli do sklepu. Sklep pokaże i sprzeda.
Dystrybutor NIE sprzedaje odbiorcy indywidualnemu. Możecie próbować uderzać do dangaardu ale to strata czasu. Ale widzę, że i tak nie uwierzycie.
Gwarancja realizowana jest u producenta. Sprzęt jest naprawiany w Polsce, jeśli usterka nie jest poważna. Jeśli coś ostrego :) to ślą do producenta, ale nie wiem gdzie.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 04, 2007, 14:13:12 »
spokojnie, takich rzeczy nikomu chyba nie musisz tłumaczyć, jeśli nie mam ochoty skorzystać z Twojej oferty to się nie denerwuj, bo i tak niczego to nie zmieni...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 04, 2007, 14:53:03 »
Tu nie chodzi o moją ofertę tylko o dzwonienie do Dangaardu. :)

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 04, 2007, 15:53:58 »
Ależ MrHagen, nie unoś się. To nie o to chodzi, że coś Ty nie tak itd... Chodzi o to, że bikekowal, podobnie jak ja wcześniej, chce podjąć próbę. Mimo wszystko Dangaard nie jest oficjalnym dystrybutorem, tylko tzw. "partnerem dystrybucyjnym". Może nawet ich ewentualna oferta będzie gorsza niż jakakolwiek rynkowa (w tym Twoja, która - powtórzę jeszcze raz - jest naprawdę niezła). I cóż z tego? "Nie o to chodzi, by złapac króliczka..." i każdy chce sam popróbowac.

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 04, 2007, 15:59:11 »
Dobre z tym króliczkiem. W każdym razie daleki jestem od unoszenia się. Mam jedną sztukę tylko, bo trudno je dostać.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 04, 2007, 16:54:35 »
Tu nie chodzi o moją ofertę tylko o dzwonienie do Dangaardu. :)


a co Tobie to przeszkadza...przecież nie Tobie będe głowę suszył...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 04, 2007, 18:25:57 »
Chyba nie rozumiecie jak funkcjonuje rynek dystrybucji.
Dystrybutorzy, np. Dangaard, nie sprzedają do klientów indywidualnych ponieważ chcą zachować jakość usług na dobrym poziomie. Jeśliby obsługiwali każdego klienta ind. to szybko by brakło rąk do pracy.
Dystrybutorzy kierują tam, gdzie najlepiej nas, klientów obsłużą, czyli do sklepu. Sklep pokaże i sprzeda.
Dystrybutor NIE sprzedaje odbiorcy indywidualnemu. Możecie próbować uderzać do dangaardu ale to strata czasu. Ale widzę, że i tak nie uwierzycie.
Gwarancja realizowana jest u producenta. Sprzęt jest naprawiany w Polsce, jeśli usterka nie jest poważna. Jeśli coś ostrego :) to ślą do producenta, ale nie wiem gdzie.

mowisz o sytuacji idealnej ... tak samo jak microsoft ma swoje kanaly dystrybucji, kazda firma ma ... tylko ze dang**rd najwyrazniej idzie na zywiol i bawi sie w hurtownika, ale retail lezy i kwiczy, hurt zreszta tez .... tak bylo i jest (z tego co czytam) generalnie przy kazdym nowym produkcie wprowadzanym na rynku PL od okolo 2 lat ..... podaz kazdego produktu kuleje przez KILKA PIERWSZYCH MIESIECY dzieki temu realna dystrybucja oficjalnego kanalu dystrybucyjnego produktow HTC jest duzo mniejsza niz byc powinna (biorac po uwage zapotrzebowanie rynku)
dopoty dopoki nikt (czyli HTC) dang**rdu nie rozliczy za ewidentne marketingowe kiksy .... i niemalze bledy w sztuce bo np. wchodzi ameo w erze tylko nikt nic nie ma i przez kilka tygodni nigdzie nie mozna kupic, gross ludzi kupuje np. na ebay lub na allegro .... dla mnie to jest kosmos !!!
wiec jaki hurtownik ? jaka organizacja ?
podczas gdy HTC widzi ze detal kuleje i otwiera wlasne przyczolki w EU oraz na poszczegolnych rynkach, wchodzi z wlasnym brandingiem ... to inne spolki ktore maja obslugiwac poszczegolne rynki wyraznie nie umieja lub nie chca wykorzystac szansy i pojsc w detal ... lub nie umieja detalu obslugiwac, jednak moim zdaniem kwestia czasu jest to kiedy to sie zmieni i tak samo jak sie pojawilo tak samo znikna nieefektywne firmy czego wszystkim klientom i sobie samemu zycze  8)

zreszta problem dotyka wielu firm bo np.

sprzedaz acera w CEE i Polsce spadala w ostatnim okresie bo obsluga i serwis w Polsce bylypod psem .... acer zerwal umowe z serwisem (blasc) i zmienil zasady serwisowania
hp i dell nie respektuja w naszym kraju gwarancji WORLDWIDE ... podczas gdy za odra nie ma juz z tym zadnego problemu


BTW dang**rd mial (ponoc) kilka sztuk htc ameo .... do wlasnej dyspozycji, w kazdej firmie  jest podobna praktyka ....

co do samej gwarancji realizaowanej w Polsce to jest to ciekawostka bo w Palmtop Experts wysylaja sprzety HTC kurierem TNT do Danii a tu jakas odmiana widze  ???

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 04, 2007, 20:26:10 »
Mam wyjaśnienia HTC na temat tej Danii i dostępności w Erze. Najlepiej jak zacytuję, bez komentarza:

"Co do dostępności Ameo w Erze, to niestety mamy tu do czynienia z typową wewnetrzną polityką operatora. Chćby mieli i pełne magazyny, zdaża się że nie dostarczają do punktów. Komunikat najprostszy do przekazania - "producent jeszcze nie dostarczył". Tym razem dotknęło nas....
Serwis duński przyjmuje i naprawia jedynie urządzenia z logo Qtec. Wszystkie HTC mają 24-miesięczną gwarancję realizowaną przez CRC w Jankach!!!"


Odpowiedź szybka, szczera i kompetentna. Szkoda tylko, że nie mają równie kompetentnego dystrybutora w Polsce.

*

Offline MrHagen

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, HTC HD2 oraz rower Wigry III ;)
Odp: HTC w Polsce - informacja na pytanie o dostępność X7500-X7501
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 04, 2007, 22:32:51 »
No cóż. Na temat Dang. nie powiem już słowa, bo już wszystko zostało powiedziane. Jeśli chodzi o HTC to sprawa dystrybucji to jest to tylko i wyłącznie ich wina. 3 szt. z "kilku sztuk" właśnie przyjedzie do mnie jutro. Więc to nieprawda, że nie mają. Po prostu są porezerwowane.
Pozdrawiam!