Nawigacja GPS > Yanosik

Nowa wersja

(1/2) > >>

emisiu:
a w niej...

• możliwość rejestracji konta za pomocą adresu e-mail
• możliwość wprowadzenia głównych miast europejskich jako celu podróży
• możliwość podania liczby osób oczekujących na pojazd
• możliwość dodania kwoty, którą użytkownik jest w stanie zapłacić za przejazd
• uzupełnienie profilu – dodanie opisu użytkownika i zdjęcia profilowego
 
źródło: FB

MonsterLolek:
autoradar się nie podniesie z kolan, nawet po zintegrowaniu z automapą, jestem o tym przekonany. Po pierwsze nie każda nawigacja w Polsce to automapa, a po drugie program wydany o wiele za późno. Yanosik ma już swoją ogromną rzeszę użytkowników, do których i ja się zaliczam. Twórcy Yanosika dorabiając tę ikonę, którą mam na automapie stworzyli gwoździa do trumny dla autoradaru. Mam tylko nadzieję, że yanosiki pójdą po rozum do głowy i wywalą to chore ostrzeganie o niebezpieczeństwie, które generuje mnóstwo fałszywych alarmów, czego ostatnio doświadczyłem wracając z Władysławowa do Warszawy, no po prostu ręce opadały. Na chyba ze 25 alertów odwołałem 20-cia, bo nic złego na drodze sie nie działo. A już szczytem głupoty było ostrzeżenie od jakiegoś debila o niebezpieczeństwie na autostradzie z powodu zbliżania się do bramek.

lola:

--- Cytat: MonsterLolek w Sierpień 25, 2014, 14:39:43 --- Mam tylko nadzieję, że yanosiki pójdą po rozum do głowy i wywalą to chore ostrzeganie o niebezpieczeństwie, które generuje mnóstwo fałszywych alarmów,
--- Koniec cytatu ---
Mówisz i masz :). Dzisiejsza aktualizacja wprowadza kategoryzację niebezpieczeństw na drodze.


Pozdrawiam,
Ł.O.

pliers:
Dodali też opcje wyłączania ostrzeżeń o danej kategorii "niebezpieczeństw"? Bo jeśli nie to Twoje "mówisz i masz" jest nic nie warte...

Dolek:

--- Cytat: lola w Sierpień 28, 2014, 19:03:36 ---
--- Cytat: MonsterLolek w Sierpień 25, 2014, 14:39:43 --- Mam tylko nadzieję, że yanosiki pójdą po rozum do głowy i wywalą to chore ostrzeganie o niebezpieczeństwie, które generuje mnóstwo fałszywych alarmów,
--- Koniec cytatu ---
Mówisz i masz :). Dzisiejsza aktualizacja wprowadza kategoryzację niebezpieczeństw na drodze.


Pozdrawiam,
Ł.O.

--- Koniec cytatu ---


No i super. Efekt tego jest jak poniżej  :S

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej