PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => SonyEricsson => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Xperia (Venus) => Wątek zaczęty przez: jurek007 w Czerwiec 18, 2009, 20:08:52
-
Witam !
Xperię mam od dwóch dni-przesiadam się z Diamonda (właściwie MDA C IV).
Miałem tam TT Naigator 7 i kupiłem najnowsze mapy.
1. Czy da się zainstalować TT na Xperii ?
2. Jak przenieść mapy ?
Ktoś się z tym uporał ?
-
a czemu nie dałoby się niby nie zainstalować? to i to ma WM więc nie widzę powodów dla których miało by nie iść :worried:
-
z tego co zdążyłem się zorientować jest problem z rozdzielczością: Diamond VGA, X1 WVGA i ponadto TT 7 jest dedykowany dla niektórych HTC z VGA.
Próbowałem zainstalować z caba z Diamonda ale nie poszło, znalazłem (na xda-dev) caba z dostosowaniem do nowej rozdzielczości ale z kolei mam problem z mapami, jak je zgrać do X1.
Aby uprzedzic ewentualne pytania mam legalne mapy kupione w sklepie internetowym TomTom.
-
hmm kiedys na probe zainstalowalem - juz nie mam instalek - ale dzialalo. To byla jakas wersja chyba na qvga. Wszystko bylo ok, tylko ikony w menu byly male.
-
Poszukaj na xda - był tam kiedyś cały wątek o TT.
-
Może przez TomTom Home :mrgreen:
-
Przez TTHome nie daje rady - niekompatybilne urządzenie.
Mapy przerzucone "żywcem" z MDA są widoczne w programie TTN7 w X1 ale nie można ich uruchomić.
Potrzebny kod aktywacyjny. Rozmawiałem z supportem TT (beznadziejny !).
Wg nich nie da się ściągnąć map dla niekompatybilnego urządzenia a kodów aktywacyjnych teraz nie ma a mapy aktywuje się poprzez ich instalację przez TTHome. Trochę to pogmatwane ale jak nie miałem map tak nie mam.
Może jakieś inne pomysły ...
-
Hej
I jak to w koncu jest z ta X1 dziala TT czy sa problemy?
-
Znalazłem gdzieś w sieci sposób. Nie wiem czy do końca właściwy: keygen.
Chodzi wszystko OK. Ale teraz wróciłem do Diamonda. Xperia to jednak "cegła".
-
Moze w ten sposob zapytam.
Czy jest kots tutaj kto uzywa TT na X1???
Pozdrawiam
-
Moze w ten sposob zapytam.
Czy jest kots tutaj kto uzywa TT na X1???
Pozdrawiam
Ja używam i działa bez najmniejszych problemów.
-
Ja także używam tt beż żadnych problemów śmiga.Ściągnąłem z sieci tt w wersji cab,póżniej standartowo jak do każdej navi