Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony

  • 239 Odpowiedzi
  • 27614 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 12, 2008, 14:50:09 »
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=442154
tu masz caly watek o tym
co do wyboru to indywidualna sprawa wedlug potrzeb ja lubie wszystko mające wiec nie moglbym sie obyc bez klawiatury czy porządnego pada tu są dwa optyczny i zykły, czy nawet flesha jesli nie masz takich potrzeb to na pewno warto wziasc z wiekszym ekranem


...dla mnie xperia jest w porzadku w HD najbardziej przekonywal mnie olbrzymi wyswietlacz, szkoda tylko ze w X1 zrobili waziutki ten ekran :-? Ogolnie to xperi ma mnostwo zalet: wzronictow oraz jakosc obudowy( wg mojego gustu najladniej prezentuje sie black) , dobry aparat(mam wrazenie ze nawet lepszy od HD-ka ale w koncu SE ma w tym doswiadczenie, nagrywanie filmow kolejna przewaga, diody informujace o stanie urzadzenia-nie banalne :wink: napewno klawiatura sprzetowa( chociaz dla mnie nie jest piorytetem) , bardzo rozbudowane MENU PANELS, tak jak wspomniales pad(optyczny oraz zwykly) a bym zapomnial jeszcze posiad diode led ( plus funkcja latarki) i przy  tym jest maly i zgrabny :proud:         

                           ...do wad moge zaliczyc: grubosc oraz waga urzadzenia z tym ze nie wypada najgorzej a napewno lepiej od HTC PRO, ekran przy krawedziach nie jest plaski, z czasem moga wystepowac luzy na sliderze, waski ekran, brak eqalizera(mogliby wmontowac Audio Booster z diamonda) ...

Przypomnialem sobei o najwazniejszej sprawie, jak z jakoscia oraz glosnoscia rozmow? Jak ktos do Ciebie dzwoni, odbierasz sluchawke i w tej sekundzie slyszysz rozmowce? reaguje odrazu nie ma minimalnych opoznien jak w dimaondzie? uffff..... :mrgreen:


pozdrawiam...
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 12, 2008, 15:07:42 »
jest glosny jakosc rozmow dobra i bez opoznien
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline rafikkkk

  • **
  • 236
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD + 8GB microSD, HTC TOUCH DIAMOND
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 12, 2008, 15:12:22 »
jest glosny jakosc rozmow dobra i bez opoznien


All right! :ok:  Thanks very much for your answer :)


Regards...
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2008, 15:14:02 wysłana przez rafikkkk »
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest" Jan Paweł II

*

Offline galo

  • 37
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 13, 2008, 10:13:36 »
Zniknęła gwiazdka na stronie przy Xperii. Moim zdanie telefon jest dostępny. Dzwonie do firmy pytam się tak jest w sklepie pani podaje mi numer do sklepu . Dzwonie nie ma i wiedzą kiedy będzie.  SZKODA GADAĆ JAK TA FIRMA TRAKTUJE KLIENTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*

Offline Alwarez

  • **
  • 239
  • iPhone 4S
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 13, 2008, 15:05:21 »
Wedlug informacji dziś otrzymanych z Sony Ericssona telefon będzie dostępny w grudniu.
cytat
"Szanowny Panie

W odpowiedzi na Pańskie zapytanie pragniemy Pana poinformować, iż model X1 będzie dostępny w sprzedaży początkiem grudnia br.  w sieci Orange, Era oraz Plus GSM."


*

Offline malgocha

  • **
  • 145
  • Sprzęt: Xperia  HTC HD2
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 13, 2008, 15:27:51 »
Tak to oni już gadają o lipca a telefonu jak nie ma tak nie ma. Jak się dzwoni to każda pani ma inną gadkę.
FIRMA KTÓRA ROBI LUDZI W KONIA !!!!!!!!!!!!!!!  WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*

Offline submarine

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • submarine's portfolio
  • Sprzęt: SE Xperia
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 13, 2008, 21:00:57 »
No więc mam Xperię. :) Zaopatrzyłem się na wymienionej wyżej aukcji. Telefon jest brandowany Vodafone (co mnie zaskoczyło), ale na szczęście nie stanowi to żadnego problemu - wszystkie ustawienia można zmienić, panel podmienić na google, a nakleję z tyłu zdjąć. :] Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, tylko jedno pytanie dla innych właścicieli - u was też "górna" część ma odrobinę luzu i lata?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 13, 2008, 21:29:55 »
u was też "górna" część ma odrobinę luzu i lata?
caly wyswietlacz trzyma sie na dwoch trzpieniach polozonych nad klawiaturą po schowaniu ugina sie od strony gniazda usb a po wysunieciu ugina sie i czuc jakis luz,
jednak nie nazwalbym lataniem czy luzami pewnie za rok sie takie pojawią ciekawe czy jest srubka do dokrecania docisku i wykasowania luzow
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline submarine

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • submarine's portfolio
  • Sprzęt: SE Xperia
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 13, 2008, 21:33:30 »
No właśnie takie "latanie" miałem na myśli.

Pora wziąć się za ładowanie do niego programów. :)

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 13, 2008, 23:16:36 »
Wedlug informacji dziś otrzymanych z Sony Ericssona telefon będzie dostępny w grudniu.
cytat
"Szanowny Panie

W odpowiedzi na Pańskie zapytanie pragniemy Pana poinformować, iż model X1 będzie dostępny w sprzedaży początkiem grudnia br.  w sieci Orange, Era oraz Plus GSM."



Ja za to dostałam info od sklepu Palmtopexperts że wg. ich informacji będą na Gwiazdkę.... BTW, dziś na Allegro staniały do 2290 zł nawet (wczoraj jeszcze do 2800 było). Co do aukcji z Anglii to wszędzie w necie pisali że są brandowane na klapce od baterii przez Voda więc tego sprzedawcę z Allegro o to zapytałam i potwierdził że tak.
Da ktoś fotki czarnego w dobrej rozdzielczości, proszę?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2008, 23:18:22 wysłana przez ms13381 »

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 13, 2008, 23:52:49 »
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 13, 2008, 23:59:36 »
Dzięki! Ty też masz czarnego? jesteś zadowolony z wyglądu, jakości, itd?

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 14, 2008, 00:44:54 »
tak czarnego, jest swietny z jakosci wygladu ze wszystkiego, jakby jeszcze odtwarzal avi bez rekompresji z napisami bylby idealny
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 17, 2008, 23:33:55 »
Hmmm! Widzieliście to?
http://www.allegro.pl/item485620800_sony_ericsson_xperia_x1_gwar_24msc_karta_2gb_firma.html
"Telefon posiada polskie menu" - oczywiście :)
Sprzedający: tajemnice urody :grin:

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 18, 2008, 11:00:38 »
Tak, też miałam wkleić - coś bardzo nie halo jest na tej aukcji...
A może ktoś chce z holenderskim menu: http://www.allegro.pl/si.php?i=485124203 ;)

*

Offline galo

  • 37
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 18, 2008, 12:57:39 »
Już wycofana przez allegro !!!

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 24, 2008, 18:04:33 »
Wlasnie kupilem xperie z tym holenderskim langiem Zobaczymy jak to wyglada :)
Napisane: Listopad 22, 2008, 08:14:05
kupic kupilem i ani simlocka zdjac nie moge ani wgrac Wm tego angielskiego
nie mam juz sil i nerwow
normalnie jestem zalamany
tyle pieniedzy i tel nieuzytkowany
pomozcie proszeeeee

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 24, 2008, 22:59:47 »
kupic kupilem i ani simlocka zdjac nie moge ani wgrac Wm tego angielskiego
nie mam juz sil i nerwow
normalnie jestem zalamany
tyle pieniedzy i tel nieuzytkowany
pomozcie proszeeeee
...i wiele podobnych postów i wiadomości z dzisiaj...
DON'T PANIC!!!
Przecież to chyba normalne, że za zdjęcie simlocka się płaci?
A im mniej popularny telefon, tym więcej, niestety...
Nie jestem doświadczonym użytkownikiem PDA (a nawet w zasadzie w ogóle nie jestem jeszcze użytkownikiem PDA), ale spróbuję pomóc :)
Tu możesz spróbować usunąć simlocka:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=420968
Kosztuje to co prawda 50 $, ale jeżeli kupiłeś telefon za 1.500 PLN i dodasz do tego te 50 $, to i tak będziesz do przodu o kilka stówek :)
A poza tym wesprzesz portal, który robi mnóstwo dobrego i z którego porad zapewne nie raz będziesz jeszcze korzystał, chociażby...
...tu masz dokładny opis, jak zmienić ROM na niemiecki lub angielski:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=446070
Zapoznaj się też dokładnie z wątkiem o HardSPL:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=431218
A tu można znaleźć już nowe gotowane ROMy:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=471
Jak nie chcesz robić tego wszystkiego sam, to popytaj się w jakichś dobrych komisach z telefonami, powinni się tego podjąć za kilka - kilkanaście dyszek.  :( Cóż, nic za darmo.

Pozdrawiam
Wujek Dobra Rada :grin:

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 25, 2008, 01:01:43 »
To sie nazywa fachowa pomoc Serdeczne dzieki angielskiego roma juz mam terz tylko walka z simlockiem mnie czeka :) jeszcze raz serdeczne dzieki

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 25, 2008, 14:22:03 »
No to jeszcze:
http://www.htccode.com/buy.html
Sony Ericsson Xperia X1 Unlock Code Available  :ok:
18 Euro

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 27, 2008, 12:23:24 »
No i mam zdjętego sim locka co ja bym bez was zrobił panowie :) Serdeczne bóg zapłać

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 27, 2008, 12:32:56 »
Z ciekawości: z której metody skorzystałeś?

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 27, 2008, 23:01:26 »
ja tak z ciekawości - PO CO ci telefon z holenderskim menu, dla tych paru stówek? na allegro po 2K są już pierwsze z Ery, *podobno* z pl językiem (a jak nie to z bardziej "ludzkim" :))... no i wiadomo ze to nie uiq3 i pl języka nie da się aż tak prosto wgrać...
Szczerze mówiąc to obserwowałam tą aukcję dłuższy czas i spadającą cenę (z 2000-cośtam) ale nie sądziłam że ktoś to weźmie... Przepraszam za mało konstruktywnego posta, ale faktycznie nic za darmo, na jednym się zaoszczędzi to na co innego trzeba poświęcić czas i pieniądze potem...

Czekam właśnie na przesyłkę ze sklepu Era, dziś rano przekazali kurierowi, czyli zgodnie z terminem :) zamawiać można było od kilku dni ale od dziś wysyłają. Lada dzień czeka nas wysyp na Allegro tych z oferty dla biznesu :)
A sklep SE w lesie, mówią że *może* na święta będzie...
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2008, 23:03:07 wysłana przez ms13381 »

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 29, 2008, 11:01:33 »
Także powiem po krótce o co chodzi . Xperie z holenderskim menu i brandowany siecią T-mobile kupiłem nowa na allegro z cały kompletem akcesoriów ( tak jak w orginale ) za 1500 zl . Oprócz tych kosztów musiałem spedzic 3 godziny na wgranie narazie oficjalnego i chyba jedynego softu angielskiego a dodatkową sprawą był sim - lock tu niestety pojawiły sie małe koszta bodajże 20 Euro co daje koło 80 zł.
Kalkulacja jest prosta .
Jedynym tego minusem jest mały znaczek T-Mobile z tyłu na obudowie Xperii w sumie to chyba taka naklejka ale narazie nie sciagam.
Także czysta oszczednosc jezeli ktos ma chociaz najmniejsze pojecie na temat wgrywania romów zreszta nawet dla nie znajacych tego tematu wszystko jest jak na tacy wylozone .
Napisane: Listopad 29, 2008, 10:57:33
a jak ugotują polskiego roma to tylko 10 wolnych minut i INSTAL wystarczy tylko poczekac
Napisane: Listopad 29, 2008, 10:58:54
Wiec po co teraz przepłacać w erze nawet z polską lokalizacją jezeli nie długo sie pojawią  :)


*

Offline malgocha

  • **
  • 145
  • Sprzęt: Xperia  HTC HD2
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 29, 2008, 12:52:09 »
Pisałem już i pisze jeszcze raz w Erze nie ma telefonu z polską lokalizacją jest język angielski.
Instrukcja do telefon jest w języku polskim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to że nie którzy sprzedający próbują naciągnąć klientów i piszą że jest język polski to inna sprawa.

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 30, 2008, 13:21:55 »
No właśnie nigdzie nie piszą o języku - chyba że sprzedawcy na Allegro, bo na stronie Ery też nic o tym nie ma.
Good news - nie ma też ŻADNEGO brandingu Ery, jest normalny angielski soft, żadnych znaczków na obudowie, itd. jak z Anglii tylko z naszą ładowarką i polskimi instrukcjami (nawet miejsce i czas były ustawione na London jak go dostałam) ;)
PS: HTC ten co go tak teraz  w Playu reklamują (nie pamiętam, Diamond czy HD) też podobno po angielsku, a przynajmniej takie foto dają w reklamach... może sobie kiedyś dogram PL ale póki co interesuje mnie tylko dodanie ń :)

Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 30, 2008, 13:35:07 »
Good news - nie ma też ŻADNEGO brandingu Ery, jest normalny angielski soft, żadnych znaczków na obudowie, itd. jak z Anglii tylko z naszą ładowarką i polskimi instrukcjami (nawet miejsce i czas były ustawione na London jak go dostałam) ;)
A simlock jest?

*

Offline malgocha

  • **
  • 145
  • Sprzęt: Xperia  HTC HD2
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 30, 2008, 13:43:55 »
Simlok jest.
Chyba że kupisz bez umowy to ściągają za darmo i bez problemu.

*

Offline gacy02

  • 6
  • Sprzęt: SE XPERIA X1
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 30, 2008, 23:57:43 »
Witam.

Swoją Xperię kupiłem wczoraj w salonie ery bez umowy. Niestety miła Pani poinformowala mnie ze w tym momencie nie mozna jeszcze zdjąć simlocka z niego, dopiero za pare dni powinna być taka opcja. Jakie było moje zdziwienie gdy włozylem karte z orange i telefon zadziałał, normalnie zlapał sieć i nie pytal o kod. Wniosek z tego taki ze era nie zdążyła jeszcze założyć na Sonego simlocka (przynajmniej w moim przypadku). Soft jest bez jakichkolwiek zmian ze strony ery. Język oczywiście angielski.

pozdr

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: Sony Ericsson XPERIA X1 Opóźniony
« Odpowiedź #239 dnia: Grudzień 01, 2008, 00:03:41 »
Poprosze o instrukcje obsługi w pdf i po polsku. Angielską wersję posiadam :))
potrzebna zgoda