Oj niestety jestem zielony w tych sprawach i nie wiem gdzie Radio Rom jest napisany. Dla pewności napiszę to co jest napisane w Wersji:
Sys. CE 5.2.21041 (wersja 21042.1.6.1)
Procesor MSM7200A-528MHz
Mogę jeszcze napisać że używam TouchFlo3D dla HTC.
Co do Operatora, jestem w Plusie, jakim krótkim kodem? (przepraszam, jestem kolejnym noobem w sprawach dostyczących takich rzeczy).
Moj tata też ma telefon w plusie i ma normalny zasięg 3G, SMS dochodzą od razu, u mnie nie. Ja nie mam 3G, nie wiem czemu. Karte Sim mam od 3 lat, jest dosyc poniszczona, może to jej problem?
michael, naprawde nie jestem aż tak głupi ^^ próbowałem tak ustawić dzwięk SMS niestety nie da się, albo dzwieku wogole nie odtwarza, albo jest bardzo cichy, profilu cichego nie mam.
Dziękuję za odpowiedź, czekam na następne.
PS. Napisałem z konta kolegi "Aleka" teraz piszę z mojego własnego konta, po zarejestrowaniu, przepraszam za kłopoty.