Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Xperia (Venus)

[X1 - HTC Venus] - Wgrywanie romu, hardspl, FAQ

<< < (11/11)

PopaY:
Panowie mam mały problem... Dostałem X1 z niemieckim WM. Poproszono mnie bym wgrał mu WM po polsku. Wgrałem oczywiście HSPL. Następnie wrzuciłem ROM liX-2.5. Wszystko poszło jak należy. Po sflashowaniu X1 się zrestartował, ukazała się tapeta liX, tapeta była przez około 2 minuty po czym X1 się wyłączył i... nie chce się włączyć :(
Połączone: Styczeń 25, 2011, 16:20:21Trzykrotne wyjęcie baterii dopiero pomogło - telefon się uruchomił, dziwne zachowanie...

niee:
Witam, od kiedy kupiłem używany telefon chciałem wgrać jakiś sensowny rom, ale jakoś nie było czasu, zabrałem się za to dziś, ale jak zwykle(jestem w takich sprawach tak zielony jak tylko człowiek może być) nie wyszło.
Wgrany mam rom Maras 82 PLK, a to co zachodzi najlepiej opisze filmik, który nagrałem przy którymś z kolei podejściu.
Prosiłbym bardzo o radę, co tu zrobić. Dodam, że telefon jest sprowadzany z Niemiec, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie. Simlock jest zdjęty.

Tu link do filmu Problem htc venus
Najlepiej rozdzielczość 480p.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej