X800

  • 46 Odpowiedzi
  • 4477 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
X800
« dnia: Grudzień 18, 2007, 18:57:05 »
Witam,
od wczoraj jestem szcześliwym posiadaczem X800, w związku z tym mam kilka pytań.


Ekran.

Gdy ekran jest wyłaczony (automatycznie, po jakims czasie) ponowne jego włączenie wymaga nacisniecja przysku zasilania. Niestety nie działa to prawidłowo, dopiero drugie nacisniecie powoduje ze ekran sie zacza? Czy to pomyłka w tłumaczeniu instrukcji? Jest to troche denerwujace

Dodatkow gdy urzadzenie nie jest urzywane przez dluzszy czas, ekran jest wylaczony ponowne jego wlaczenie nie jest mozliwe. Wciskanie nawet kilkukrotne przycisku zasilanie nic nie daje. Takze trzymanie go przez dluzszy czas nic nie daje. Tylko reset. Jesli to ma tak wygladac w praktyce to jest to wiela wada...


Quick Bar, jak to uruchomic nigdzie tego nie ma. To co jest napisane w instrukcji sie nie zgadza.


Czy upgrade softu tu pomoże?

Z góry dzieki za odpowiedz.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: X800
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2007, 10:16:26 »
Nie mam X800, ale sadzac z Twojego opisu, nie jest to sytuacja normalna.
Przycisk power po nacisnieciu wprowadza urzedzenie w stan uspienia, a po ponownym je wybudza.
Na pewnie nie trzeba wykonywac SR, byloby to bezsensowne.
Miales tak od samego poczatku, moze cos w miedzy czasie zainstalowales?

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2007, 17:48:54 »
Witam,

Jeżeli chodzi o pierwszą cześć opisu dotyczaca ekranu, to faktycznie zalacza sie on po pierwszym przycisnieciu. Nie zawsze jednak reakcja jest szybka dlatego czesto naciskalem dwa razy.

Co do drugiego przypadku gdy nie moge wybudzic urzadzenia z uspienia, to ytuacja powtorzyla sie dwa razy. Widze ze urzadzeni dziala bo dzwonilem do siebie. Mam sygnal jednak ETEN nie reaguje. Nie mam mozliwosci ponownego uruchomienia ekranu. Slyszalem ze urzadzenie ze starym softem restertowalo sie samo. Moze to wlasnie o to chodzi? Choc restartowanie to nie jest to samo...

Czemu urzadzenie po poloczeniu z kompem nie zawsze sie synchronizuje? Od czego to zalezy?

I wlasnie aktualizacji softu, jak to zrobić? Sciagnolem najnowsze oprogramowanie ze strony glofiisha, pod XP. Podlaczam urzadzenie do laptopa. Nastepuje synchronizacja i wszystko jest ok. Klikam na aktualizacji i rozpoczyna sie caly proces. Po przejscu pewnych kroków gdy juz ma rozpocząć sie bezpośrednio aktualizacja, w stylu "Your OS image file is not compatible with... (dalej nie widać, domyslam sie ze z OS w PDA?) Co jet? To jaki soft mam sciagnąc? Dodam tylko ze mam english version z polska nakładką. Juz myslalem ze musze bezposrednio plik skopiowac do urzadzenia i tam odpalic ale to nic nie daje.

Z gory dzieki za pomoc


« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2007, 18:05:31 wysłana przez MFC »

*

Offline Lehen

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: X800
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2007, 17:35:57 »
Oto informacja którą uzyskałem w firmie UniCom Sp. z o.o. - importera Etena X800 na Polskę:
Mój model Etena X800 wyposażony jest w polską wersję językową i stąd problemy z aktualizacją ROM'u:
**************************************************************************
Witam,

brak obsługi SDHC to nie błąd X800 ale jego cecha.
W ostatnim czasie Eten Corp. przygotowało aktualizacje ROM która zawiera obsługę SDHC. W tej chwili dostępna jest ta aktualizacja dla X800 z fabrycznym językiem angielskim (WWE). Pański X800 posiada wersję językową EEU.
Aktualizację ROM wolno przeprowadzać WYŁĄCZNIE według wersji językowych. Użycie ROM w innej wersji językowej może spwodować uszkodzenie urządzenia i utratę gwarancji.
Proszę o cierpliwość, jeśłi bedzie gotowa wersja ROM EEU, umieścimy ją na naszej stronie www.unicom.pl .

Pozdrawiam,
Grzegorz Skibiński
 
UNICOM Sp. z o.o.
mailto:grzegorz.skibinski@unicom.pl
www.unicom.pl

UNICOM Sp. z o.o. 03-984 Warszawa ul. Umińskiego 6, Wpis do rejestru: Sąd Rejonowy m. st. Warszawy w Warszawie, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod
nr 0000187944, NIP: 113-01-07-760, REGON: 010942272, Kapitał zakładowy (i wpłacony): 100 000 PLN, Konto: BPH S.A. Oddz. W Warszawie nr: 02 1060 0076 0000
4010 1002 6066
********************************************************************************************************

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2007, 00:09:28 »
No to zajebiscie... Musze czekać i nie wiadomo kiedy to wyjdzie.


Lehen, czy masz taki problem ze w stanie uspienia urzadzenie sie nie wybudz? Nic nie mozna zrob, tylko reset? Ja mam tak 1-2 dziennie. Przeciez nie jest to normalne , mimo ze wczesniej nie mialem stycznosci z PDA. Nie chcial bym sie jednak zniechecic.

*

Offline marcel

  • ****
  • 829
  • Sprzęt: x800
Odp: X800
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2007, 07:15:32 »
ale popierdzilone z tymi wersjami

co to w takim razie jest to :
http://eten-users.eu/index.php?showtopic=12184&st=0&start=0    ????????????

jak wółnapisane EEU..........   fakt w tytule posta WWE........ale plik EEU i w czasie updatu nic ni nie pisał że "wrong wersjon"

i teraz pytanie zupdatowałem sobie do tego 402 mam gwarancje czy nie ????????


M

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2007, 11:15:26 »
A ja ponawiam moje pytanie.

Czy macie ten problem ze gdy urzadzenie jest w stanie uśpienia, przez dłuzszy czas to nie idzie go 'Obudzic"? Dziala tylko reset. Najsmieszniejsze jest to ze moge do siebie zadzwonic i mam sygnal jednak sam x800 nie reaguje.

Nie mowcie mi ze musze go oddac do serwisu...

P.S. Ile czasu trzyma wam bateria? Srednio

*

Offline Lehen

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: X800
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2007, 01:07:18 »
Witam!
Jeśli chodzi o wybudzanie się urządzenia to nie mam takich problemów. Sugeruję napisać mail'a do serwisu firmy UNICOM Sp. z o.o. na adres: serwis@unicom.pl - oni powinni odpowiedzieć czy takie zachowanie jest normalne i ewentualnie jak długo może potrwać naprawa. Znając życie to jeszcze nie mają w obiegu części do tego modelu (za świeży towar i pewnie naprawa będzie polegała na wymianie na nowy.

Jeśli chodzi o pytanie "marcela" - to kupił pewnie swój sprzęt z jednej z pierwszych dostaw na Polskę, czyli z angielską wersją językową. Dostawa z początku grudnia obejmowała już wersje z polską wersją językową i upgrade ROM'u w tej wersji językowej nie wchodzi w grę bo wywala komunikat "Your OS image file is not compatible with..." Nie wiem do końca, bo nikt mi nie odpisał czy udaje się do końca przebrnąć przez problem obsługi kart SDHC przy tej wersji językowej ROM'u. Jeśli komuś się udało niech odpisze jak mu poszło. Kolega który podobnie jak "marcel" kupił X800 w listopadzie niejaki "R19" zwalczył upgrade ROM'u i w zasadzie cieszy się już z użytkowania sprzętu. Jeśli chodzi o gwarancję po upgrade ROM'u to nie widzę tu żadnych powodów do utraty gwarancji jeśli się robi upgrade ROM'u do właściwej wersji językowej. (To jest tak samo jak ktoś zrobi sobie upgrade BIOSU płyty głównej - jeśli zrobi to poprawnie to żadnych konsekwencji z tego powodu nie ponosi, chyba że w trakcie zrobi coś źle lub wgra złą wersję BIOSU i płyta nie "wstanie" po  takiej operacji. Wówczas musi się liczyć z odmową wykonania naprawy lub wymiany płyty w ramach gwarancji).

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2007, 09:26:26 »
To jeszcze zrobmy ankiete ile czasu trzyma bateria?

U mnie jest to 1 dzien! I nie urzywam go jakos intensywnie.

Nie mowcie mi ze to standard, bo przeciez to oznacza ze kazdego dnia urzadenie jest wyjete przez 3h, wlasnie z powodu ladowania...

Odp: X800
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2007, 12:30:07 »
u mnie bateria wytrzymala w sumie 3 pelne dni i dzisiejsza noc. rano mialem 5% wiec podlaczylem do ladowarki.

Odp: X800
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 22, 2007, 13:20:27 »
Ja mialem ten problem ze nie moglem wybudzic x800 ze stanu wstrzymania. Tylko reset ratowal. Po wgraniu nowego romu 402 wszystko juz jest ok. Zadnych problemow i wszystko chodzi idealnie.
Zaznacze ze oryginalnie od nowosci mialem angielska wersje oprogramowania. Zadnych problemow przy wgrywaniu romu nie mialem.
Odopoowiadajac na kolejne pytanie o baterie , to trzyma mi ona spokojnie przez 3 dni.

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 22, 2007, 17:14:57 »
To teraz troszke inne pytania.

Jak sprawdzić, za pomocą czego X800 sciąga dane? Tzn. W domu mam net przez Wi-Fi, jadnak strony nie otwieraja sie szybko. Podejrzewam urzadzenie korzysta z GPRS. Gdy rozlacze WI-FI strony otwieraja sie z ta sama predkoscia, z tego wnioskuje ze wcale nie urzywa sieci z domu. Czy jest mozliwosc zarzadzanie transmisja dany? Tzn. gdy jest dostępna siec przez WI-FI, to zeby z niej wlasnie krzystal?

W instrukcji jest opisane cos takiego jak QuickBar. Uruchamiane za pomoca przycisku domku, nie u mnie. Gdzie znalezc ten program. W moim przypadku zalacza sie program M-Desk, w teori dopiero drugie nacisniejcie domku powinno uruchomic M-Desk. Niegdzie nie moge znalezc tego programu, czy jest to program dostarczany w zaleznosci od wersji urządzenia?

Odp: X800
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 22, 2007, 19:14:02 »
Jeśli masz wifi w domu to uruchom również wifi na etenie, skonfiguruj połaczenie i musi iść przez wifi. Gdzieś jest opcja (ale nie pamiętam gdzie) aby do łaćzenia się netem najpierw łapał wifi a potem gprs. Sprawdz czy nie znika ci kasa z konta lub wyjmij karte to bedziesz wiedział przez co się łączy

*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: X800
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 26, 2007, 02:15:25 »
Nie wiem do końca, bo nikt mi nie odpisał czy udaje się do końca przebrnąć przez problem obsługi kart SDHC przy tej wersji językowej ROM'u. Jeśli komuś się udało niech odpisze jak mu poszło.

Po wgraniu sterownika SDHC  ( plik sdhc.cab ) X800 z Polską nakładką czyta karty SDHC bez problemu ( 4GB SDHC ). Oczywiście zwykłe karty też czyta.
Kartę SDHC 8GB czyta jako 4GB
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2007, 21:36:03 wysłana przez Polikon »
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 26, 2007, 11:28:33 »
Polikon:

wgrales sam sdhc.cab czy do tego jeszcze jakies DLL'ki? Znalazlem zipa z patchem ale w instrukcji jest jeszcze napsiane zebym skopiowal dll do windowsa i zainstalowal plik certs. Czy to to?

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 27, 2007, 22:17:40 »
U mnie sprawa wygląda podobnie z tym uśpieniem. Mam x800 od tygodnia i trzy razy zdarzyło się, że naciśnięcie przycisku nie dało żadnego efektu, jedyne wyjście to przycisk z drugiej strony naciskany rysikiem  :)

Odnośnie baterii, no to trzyma jedną dobę (cały czas włączony telefon).

Mojego x800 kupiłem w komputroniku z polską lokalizacją, jeszcze nie podejmowałem próby wgrywania nowego romu. Ale w momencie gdy urządzenie uruchamia się i pokazuje się pomarańczowy ekran z napisem gloflish w tych literkach na dole i na górze napisane jest WWE. To moje pierwsze PDA, więc narazie czekam aż wszystko będzie jasne odnośnie nowego romu.

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2007, 23:10:35 »
Ravros

Jezeli chodzi o nowy ROM pod polska lokalizacje to trwaja nad nim prace...Taka odpowiedz otrzymalem z firmy Unicom. W praktyce moze oznaczac to, to ze eten wypusci szybciej jakas inna latke, nim otrzymamy polski ROM 402.

Z ta bateria to dziwna sprawa czym dluzej mam ETENA tym dluzej trzyma bateria...  Obecnie jest to 2 dni. I co lepsze teraz go urzywam wiecej niz na poczatku. Poznaje mozliwosci. Wydaje mi sie ze musialem zle formatowac baterie. Choc przyznam szczeze, ze  nie wiem jak u innych bateria moze wytrzynac 3 dni? Moze maja wylaczony GSM?

Jezeli chodzi o niewybudzanie sie z uspienia, to Unicom twierdzi ze wynika to wlasnie z braku nowego ROMu.

Coraz powazniej zastanawiam sie nad przejsciem na wersje in english.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2007, 23:15:21 wysłana przez MFC »

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2007, 23:16:17 »
To jeszcze takie pytanie. W momencie wgrania nowego romu z zmodyfikowanym plikiem EUUs, będę miał wtedy wersję ENG? A jak potym wczytam obraz spb backup z wersją polską to wróci wszystko normalnie?

*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: X800
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 28, 2007, 00:25:25 »
Polikon:

wgrales sam sdhc.cab czy do tego jeszcze jakies DLL'ki? Znalazlem zipa z patchem ale w instrukcji jest jeszcze napsiane zebym skopiowal dll do windowsa i zainstalowal plik certs. Czy to to?

Zainstalowałem tylko SDHC.CAB żadnych innych zmian nie robiłem
Napisane: Grudzień 28, 2007, 00:05:49
Ravros

Jezeli chodzi o nowy ROM pod polska lokalizacje to trwaja nad nim prace...Taka odpowiedz otrzymalem z firmy Unicom. W praktyce moze oznaczac to, to ze eten wypusci szybciej jakas inna latke, nim otrzymamy polski ROM 402.

Czegoś tu nie pojmuję.
Nad czym tu pracować
Przecież ROM w X800 ze spolszczeniem jest taki sam jak ten oryginalny Angielski.
Tylko że dodano do niego spolszczenie które instaluje się po tym jak wszystko zainstaluje się po Angielsku.
Ja wgrywałem do Siemensa T830 LOOX spolszczenie od MIO A701 i wszystko biegało normalnie.
To co za problem podmienić w instalce tylko zmienione piliki.
Coś mi się zdaje że szybciej ktoś to zrobi domowym sposobem. Za nim pseudo informatycy z E-ten wezmą się za to.
ps. Piszę pseudo, bo jak można napisać program i nie sprawdzić co się napisało. A wystarczyło parę dni popracować na tym urządzeniu a błędy zaraz by wyszły.
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2007, 13:48:32 »
Taki mały OT

Kupilem karte microSD HC 4GB do mojego Etena jednak po podlaczeniu pod moj uniwersalnu czytnik kart ( i przez adapter SD) komputer jej nie widzi. Czy pod karty SDHC trzeba miec jakies specialnie czytniki? Probowalem pogrzebac w necie, czy jest moze jakas latka pod XP, tak jak jest do Etena, jednak nic nie moge znalezc. Jakies pomysly, czy czeka mnie zakup czytnika?


*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: X800
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2007, 20:53:40 »
Taki mały OT

Kupilem karte microSD HC 4GB do mojego Etena jednak po podlaczeniu pod moj uniwersalnu czytnik kart ( i przez adapter SD) komputer jej nie widzi. Czy pod karty SDHC trzeba miec jakies specialnie czytniki? Probowalem pogrzebac w necie, czy jest moze jakas latka pod XP, tak jak jest do Etena, jednak nic nie moge znalezc. Jakies pomysly, czy czeka mnie zakup czytnika?


Też szkałem i sończyło się na kupnie czytnika tylko 36zł.
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2007, 21:23:15 »
No a ja znalazlem cos takiego. Pisza ze dziala, nie u mnie...
http://forum.notebookreview.com/archive/index.php/t-190533.html

Patch o którym mowa w powyżej znajduje sie tu.
http://thehotfixshare.net/board/index.php?automodule=downloads&showfile=999

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 30, 2007, 15:18:17 »
Witam,

Czy program Spb Mibile Shell, który jest standardowo zainstalowany w x800, to jego pelna wersja? W zakladce tabulatory nie wszystkie opcje sa podswietlone. Z czego to wynika?

*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: X800
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 02, 2008, 23:02:12 »
Albo ja jestem taki tępy albo programiści o czymś zapomnieli.
A chodzi o taką sytuację, dzwonię pod numer, słucham automatycznej sekretarki która proponuje wybranie jakiegoś numeru wewnęcznego wybieram np. 1 i co i nic telefon nie wysyła tej informacji.
Co zrobić o ile da się coś zrobić aby normalnie używać wybierania tonowego na liniach wewnęcznych.

I czy da się tak ustawić telefon aby łączył się tylko z siecią 2G.
Bo jak jestem w pracy to non stop mój X800 przełącza się pomiędzy 3G a 2G a po 5 godzinach elektrownia w X800 domaga się paliwa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2008, 23:09:10 wysłana przez Polikon »
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline marcel

  • ****
  • 829
  • Sprzęt: x800
Odp: X800
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:44:22 »
Albo ja jestem taki tępy albo programiści o czymś zapomnieli.
A chodzi o taką sytuację, dzwonię pod numer, słucham automatycznej sekretarki która proponuje wybranie jakiegoś numeru wewnęcznego wybieram np. 1 i co i nic telefon nie wysyła tej informacji.
Co zrobić o ile da się coś zrobić aby normalnie używać wybierania tonowego na liniach wewnęcznych.

I czy da się tak ustawić telefon aby łączył się tylko z siecią 2G.
Bo jak jestem w pracy to non stop mój X800 przełącza się pomiędzy 3G a 2G a po 5 godzinach elektrownia w X800 domaga się paliwa.


ad1, skoro wybierasz 1 znaczy przelaczyles na "keypad'' i wysyla te 1 , nie wiem ale u mnie dziala wybieranie tonowe nr wewnetrznych,moze masz jakis dziwny dialpad skin

ad2. wystarczy ze w opcjach telefonu ustawisz 2g jako default, niestety aby miec 3g bedziesz musial recznie przestawiac.
choc sa programy co robia to automatycznie np czasowo lub "czując"okreslony nadajnik gsm

*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: X800
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2008, 08:53:50 »
marcel

ad1. Skin mam oryginalny, zanim zacznę wybierać numer wewnenczny przełączam na klawiaturę numeryczną wybieram np.1 i nic się nie dzieje tak mam na dwóch telefonach.

ad2. W ustawieniach mam tylko trzy opcje do wyboru UMTS, GSM i AUTO. Jak mam ustawione UMTS to jest 3G, ustawie na GSM to pojawia się literka E czyli jakieś EDGE dostępne ( może to jest to 2G tylko inaczej określone ). W instrukcji nawet nie ma takiej pozycji na wyświetlaczu jak 2G.
Jak miałem Siemensa LOOX T830 to tam była możliwość wybrania albo 3G albo 2G
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline marcel

  • ****
  • 829
  • Sprzęt: x800
Odp: X800
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 03, 2008, 12:36:38 »
marcel

ad1. Skin mam oryginalny, zanim zacznę wybierać numer wewnenczny przełączam na klawiaturę numeryczną wybieram np.1 i nic się nie dzieje tak mam na dwóch telefonach.

ad2. W ustawieniach mam tylko trzy opcje do wyboru UMTS, GSM i AUTO. Jak mam ustawione UMTS to jest 3G, ustawie na GSM to pojawia się literka E czyli jakieś EDGE dostępne ( może to jest to 2G tylko inaczej określone ). W instrukcji nawet nie ma takiej pozycji na wyświetlaczu jak 2G.
Jak miałem Siemensa LOOX T830 to tam była możliwość wybrania albo 3G albo 2G

u mnie jest ok, może masz wyłaczone dzwieki  dialpada a 1 nie ma opcji w menu  tylko np 2 :), moze dlużej przytrzymaj numerek , rozumiem że nie masz jakiegoś screenlockera

dokladnie opcja nr 2 czyli gsm- predkosc E-Edge, i ju  nie bedzie szukal 3G
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 12:52:21 wysłana przez marcel »

*

Offline mcc

  • **
  • 182
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kosmetyki naturalne SklepSpa.pl
  • Sprzęt: Glofiish x800, HTC Touch HD
Odp: X800
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 03, 2008, 14:53:38 »
Witam,

   wracajad do problemu ze zwieszaniem sie sprzetu i oczekiwaniem na polski update mam pytanie.  Poniewaz mnie on sie wiesza (zasypia na amen) dosc czesto, a nie jestem przywiazany do polskich windowsow, to czy moge przejsc legalnie na wersje eng i uzywac oryginalnego softu?

Pzw,
MCC

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: X800
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 03, 2008, 23:46:39 »
Cytuje Pana z Unicom
"nie znamy terminu pojawienia się nowej wersji ROM.
Nie istnieje pojęcie "prawidlowe przeinstalowanie na wersje angielska" ponieważ wymaga to złamania procedury wgrywania obvrazu ROM. Takie działanie może zostać potraktowane przez serwis producenta jako złamanie warunków gwarancji."

*

Offline daniol

  • **
  • 132
  • Sprzęt: samsung i9000
Odp: X800
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2008, 00:33:42 »
nie wiem jak mozecie uzywac x800 na starym romie skoro mi na nowym wydaje sie zamulony co do katy sdhc to na nowymy romie en widzi mi 8gb i xpek oczywiscie tez
nokia 7650>eten X800>samsung i900> samsung i9000 8GB+16GB
2.2.1 i9000XXJPY Darky'S 7.7