Reset

  • 3 Odpowiedzi
  • 963 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Reset
« dnia: Grudzień 31, 2007, 12:24:41 »
Moglby mi ktos powiedziec co ja wlasciwie zrobilem?

Mianowicie:

Wczoraj nie moglem wybudzic x800 z uspienia (zdazalo mi sie to wczesniej) wiec chcialem zrobic standardowy reset. Niestety pierwszy raz nic to nie dalo. Nie mogac nic poradzic zdecydowalem sie  na Hard Reset. Przytrzymalem przycisk power i wcisnolem reset. Po jakims czasie urzadzenie zaczelo sie uruchamiac od poczatku. NIe trzymalem jednak czerwonej sluchawki.

Wszystko odpalilo praktycznie jak po stanadardowym resecie.

Co ja wlasciwie zrobilem? Jaki byl to reset?

Nie wiem do konca czy wszystko jest wporzadku bo urzadzenie nie pyta sie juz o PIN do telefonu, samo. Wydaje mi sie rowniez ze przez to wlasnie zginol mi Task Manager z prawgo dolnego rogu a samo uruchomienie programu nie jest mozliwe.

Przy okazji,

Jak nazywa sie ten pasek u dolu, taki TaskBar z windowsa? Jak umieszcza sie tam skroty do programow?
 

Odp: Reset
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2007, 18:47:38 »
Cytuj
Co ja wlasciwie zrobilem? Jaki byl to reset?

Był to zwykły soft-reset. Być może usługa GSM nie uruchamia Ci się przy starcie i dlatego nie pyta o PIN ?

Cytuj
Jak nazywa sie ten pasek u dolu, taki TaskBar z windowsa? Jak umieszcza sie tam skroty do programow?
Chyba chodzi o tray ?

*

Offline MFC

  • *
  • 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Reset
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2007, 19:20:53 »
Nie wiem czy sie to nazywa Tray podejrzewam ze wlasnie o to mi chodzi. W kazdym razie, jak sie tam umieszcza skroty do programow?

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: Reset
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2008, 18:16:49 »
Tak, dokladnie to o co Tobie chodzi to tray.
Jest zestaw programikow nazywa sie PHM PPC Power Toys i w sklad niego wchodzi
TrayLaunch za pomoca ktorego mozna umieszczac skroty do programow w tray'u.