PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Eten / Acer => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => X800 => Wątek zaczęty przez: bl.marek w Październik 14, 2008, 13:54:41
-
Jeśli słucham radia przez standardowe słuchawki i jednocześnie ktoś do mnie zadzwoni, eten wyświetla komunikat o nadejściu połączenia ale w słuchawkach następuje cisza. Co więcej, nie mogę nic zrobić z połączeniem - dotykanie rysikiem na powiadomienie, przyciski - nic nie działa. Mogę używać innych programów ale okno powiadomienia zasłania połowę ekranu. Pomaga tylko soft reset (działa z opóźnieniem).
Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?
X800+Panot 1.90+standardowe aplikacje radia i telefonu.
-
ciekawa sprawa jeszcze się z tym nie spotkałem, chociaż nigdy mi sie nie zdarzyło by ktoś do mnie dzwonił jak słucham radia ( może dlatego że wole osobną mp3 żeby baterii nie zużywać, a radio czy muzyka na etenie tylko jak nie mam przy sobie mp3 ), ale ciekawi mnie to bo mam ten sam rom.