PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Eten / Acer => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => X800 => Wątek zaczęty przez: futrzak w Lipiec 12, 2008, 08:52:44

Tytuł: Nflash test - bad block -1 :(
Wiadomość wysłana przez: futrzak w Lipiec 12, 2008, 08:52:44
Witam

Ostatnio mam problemy z moim X800, od jakiegoś czasu nie mogę dzwonic bo mam status "no service" w GSM-ie.
Sprzęt wysłałem do serwisu, wrócił ale podziałał kilka godzin i dalej to samo "no service".
Wszedłem w tryb testu power+camera + reset, i jest tam NFlash, po wybraniu tego mam Test OK - Bad Block - 1 - pytanie za co odpowiada ten NFlash i na co wskazuje ten jeden bład?
Drugie w tescie GSM jest coś takiego jak Ba GDFS i Re GDFS, Ba = backup, re = restore, tylko co to jest to GDFS i dalczego nie moge zrobić backupu tego czegos?

Pozdrawiam
futrzak
Tytuł: Odp: Nflash test - bad block -1 :(
Wiadomość wysłana przez: ravros w Lipiec 12, 2008, 12:16:20
Nflash to chyba od pamięci NandFlash, czyli tam gdzie rom siedzi itp. U mnie było Bad Block -2 i działało wszystko.
Krótkie wyjaśnienie GDFS'u http://www.centrumse.pl/forum/GDFS-t18010.html