Eten sam się "wyłącza" ?

  • 0 Odpowiedzi
  • 692 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kotex

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 808
Eten sam się "wyłącza" ?
« dnia: Grudzień 23, 2008, 08:55:03 »
Pozdrawiam forumowiczów...

Zauważyłem już nie pierwszy raz pewną niedogodność co do mojego x800 albo romu Panota, nie wiem.
Problem polega na tym iż w momencie pierwszego pokazania się komunikatu o niskim poziomie baterii, ok. 2 godzin później, nie można włączyć etena. Uściślę:

Eten chodzi ładnie, zgrabnie, wszystko jest ok. (Bateria na "zielonym poziomie")
Pokazuje się pierwszy raz komunikat o niskim stanie baterii i że zgodnie z blablablabla, trzeba naładować.
Jakieś 2 godziny eten jeszcze działa elegancko.
Po tym czasie, nie umiem go uruchomić. Mogę klikać do woli w prawy przycisk "power" - nic się nie dzieje. Wyświetlacz czarny, nie zapala się. Cały czas miga prawa dioda na czerwono. Podłączam do ładowarki sieciowej dioda zapala się na stałe(czyli koma jest ładowana) i dalej nie da się etena włączyć. To samo przy podłączeniu do USB (Active-Sync nie łączy w tym czasie). Jedynie co wtedy pomaga to przycisk power i rysik w dziurę na raz. O dziwo po resecie okazuje się że bateria jest w stanie 30-40%. Dodam jeszcze że pożyczyłem K750 siostry i zadzwoniłem do siebie i co? JEST sygnał ! SE dzwoni normalnie, niby połączenie w toku ! A mój eten jak spał tak śpi. :cry: do czasu resetu. Takie zachowanie jest niedopuszczalne. WTF z mojej strony????

Problem występuję na Panot 1.90, 2.00, 2.09. Jest jeden fakt, na oryginalnym romie 403 takiego czegoś nie było. Nie wiem czy jest to wina sprzętowa mojego x800, czy baterii, czy jakiegoś ustawienia o którym zapomniałem.
Co o tym myślicie?

Dołączę jeszcze takie pytanie. Co to za opcja, co ona powoduje, do czego służy?
Start>Settings>(środkowa zakładka)System chyba>Batery>Zafajczenie "Key Lock".


Edit by BliSki
Poprawiłem temat (błąd).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 13:00:50 wysłana przez BliSki »
Siemens C25 -> Siemens M35i -> Samsung X100 -> Nokia 7650 -> Motorolla L7 -> SE V630@K550 -> Nokia 6300 -> Nokia E62 -> Nokia 6301 -> E-TEN X800 -> Nokia E71 -> HTC HD2 + Nokia 6700 -> BB9780 -> Nokia 808