PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wizard => Wątek zaczęty przez: ernescik w Maj 17, 2007, 14:11:02

Tytuł: Wizard nie widzi karty pamięci
Wiadomość wysłana przez: ernescik w Maj 17, 2007, 14:11:02
Wgrywałem film na kartę ,wszystko się wgrało,karta jest widoczna w komputerze i w czytniku ale w wizardzie jej nie ma.hard reset też nie pomaga.co jest grane?
gdy wkładam kartę do wizarda przy wyłączonym ekranie to w chwili wkładania ekran się zapala czyli jakas tam komunikacja jest.
Tytuł: Odp: Wizard nie widzi karty pamięci
Wiadomość wysłana przez: mobi_one w Maj 17, 2007, 14:13:06
formatowanie karty?
Tytuł: Odp: Wizard nie widzi karty pamięci
Wiadomość wysłana przez: yogi_ziom w Maj 17, 2007, 14:16:34
moze karte zle sformatowales? wiza widzi chyb tylko fat zwykly. ja tez tak czasami mialem ze mi karty nie widzial, ale po SR wszystko wracalo do normy
Tytuł: Odp: Wizard nie widzi karty pamięci
Wiadomość wysłana przez: asiek120 w Maj 17, 2007, 14:21:30
miewam podobne problemy. czasem karta sie delikatnie wysuwa i wystarczy ja delikatnie docisnąc
Tytuł: Odp: Wizard nie widzi karty pamięci
Wiadomość wysłana przez: vlodeck w Maj 17, 2007, 14:31:37
zobacz w rejestrze czy nie masz power management na karcie SD wlaczone.
Tytuł: Odp: Wizard nie widzi karty pamięci
Wiadomość wysłana przez: ernescik w Maj 17, 2007, 14:50:04
no to pomogło formatowanie ale jak robiłem backup kart w windows xp i potem przywracałem to mi wyskoczyło że nie może krótkiej nazwy pliku utworzyc.Programy działają ale nie wiem czy wszystkie.