PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wizard => Wątek zaczęty przez: mattin w Marzec 28, 2007, 00:38:54
-
Witam
W SPV M3000 tryb głosnomowiacy w porownaniu do innych PDA jest dosc kiepski , rezonuje głos , wiem ze kiedys jeden gosc mial jakis program ktory to poprawiał - prosze o przypomnienie nazwy powyzszego programu , badz co uzywacie do poprawy tych niezrozumiałych ( nawet po ustawieniu głośności na połowe czy 1/3 ) dzwięków. Dodam ze w drugiej sztuce jest to samo a ma z niecały miesiąć.
Dodatkowo czym zastapic ten systemowy program "telefon" ? ( np cos w stylu Mio A701 by było ok bo jest przejrzyste bardziej i kontrastowe przyciski na czym mi zalezy )
Pozdrawiam
-
Nie ten dział - zadaj pytanie w ppc pe.
-
Systemowego telefonu nie zastapisz niczym. mozesz jedynie skorke zmienic. a jak poszukaj dialpadow na forum, byle wieeele razy.