PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wizard => Wątek zaczęty przez: quaters w Lipiec 27, 2006, 15:25:09
-
Witam
Od niedawna posiadam ww. model i mam pytanie czy jest możliwa następująca akcja:
Mam stacjonarny z Neo, czy może on udostepniać internet SPV poprzez Bluetooth lub WIFI taj jak to robie z laptopem poprzez LAN
-
Tak może.
-
Bardzo proszę o garść szczegółów, czy przez BT też pójdzie i co trzeba zrobić? Będę b. wdzięczny
-
widzisz taki czerwony napis na górze? Skorzystaj z niego
-
Odpowiedź Szukaj to żadna odpowiedź.
PoSzukaj :)) w przyklejonych tematach w dziale odpowiadającemu twojemu sprzętu.
W PC oprucz działającego bluetooth musisz mieć ActiveSync oczywiście z zaznaczonym poprawnym portem com. Wifi ustawiasz tradycyjnie, prawie jak w PC.
-
SPV m3000 to nie smartphone!!! NIE TEN DZIAŁ
-
OK Ok Już się przenoszę z pytaniem. Wstyd się przyznać ale naprawdę myślałem że m3000 to smartphone a wychodzi na to że to PDA z modułem telefonii komórkowej :D Zmyliły mnie też posty o m3000 zamieszczone akurat w tym dziale.