PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wizard => Wątek zaczęty przez: gumbs w Sierpień 23, 2008, 13:30:41

Tytuł: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: gumbs w Sierpień 23, 2008, 13:30:41
Witam
Mam wielki problem, mój spv nie chce mi się włączyć, a gdy czasami udaje się go odpalić to wyświetla się napis WIZARD i lipa nie uruchamia się nic więcej, próbowałem robić hard reseta ale nic to nie daje spv-ka sie wyłącza i albo nie mogę już jej włączyć albo ponownie wyświetla się tylko WIZARD. O połączeniu z pecetem nawet nie ma mowy po prostu jej nie widzi. Wcześnie oczywiście wszystko grało ja trzeba, ale od tygodnia jest kaszana.
Jeżeli ktoś potrafi w jakiś sposób pomóc będę wdzięczny.
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: utak3r w Sierpień 23, 2008, 17:14:10
Co to znaczy "napis Wizard"? Masz jakiś obrazek? A może masz cyferki w lewym górnym rogu?... więcej danych!
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: gumbs w Sierpień 23, 2008, 17:57:10
no tak cyfry w lewym górnym rogu:        (na tle niebieskiego tła z napisem WIZARD)
2,26
2,26
GSM

i system stoi, nic się więcej nie dzieje a po jakimś czasie wyłącza się zasilanie
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: lary90 w Sierpień 23, 2008, 18:30:48
Czyli Wizard stoi na splashscreenie... Było już dziesiątki takich tematów.
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: gumbs w Sierpień 23, 2008, 18:42:05
w tej chwili to już nawet nie odpala zasilanie w ogóle
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: filu w Sierpień 24, 2008, 00:55:00
to że nie odpala się zasilanie może być przyczyną nadmiernie rozładowanej baterii, jeśli bateria jest nadmiernie rozładowana to po podłączeniu telefon jakby nie reaguje nie zapala się ekran itp. dopiero po dłuższym czasie ładowania zapala się, to może być jeden z objawów lub uszkodzony soft.
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: Rabbit_bb w Sierpień 24, 2008, 15:35:50
To już bylo na forum.... :-|
Podłącz Wizarda do org ładowarki sieciowej (1A) na kilka godzin. Ściągnij ROM dla Ciebie odpowiadający. Jak będziesz pewny, że jest naładowany to po prostu wprowadź Wizarda do trybu BL i wgraj ROM. Będzie działał. Polecam jeszcze FAQ abyś przeczytał bo zakładam, że miałeś do czynienia z wgrywaniem ROMów i nie masz blokady.
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: gumbs w Sierpień 24, 2008, 18:47:52
Dzięki za wskazówki, spv odpalił i ładuje, wgram ROM i mam nadzieję, że wszystko będzie chodzić.
Pozdrawiam wszystkich życzliwców  :ok:
Napisane: 24 Sierpień 2008, 17:37:38
spv odpalił, tylko Windows jest po chińsku czy japońsku  :O
Tytuł: Odp: SPV 3000 - PROBLEM Z URUCHOMIENIEM
Wiadomość wysłana przez: Rabbit_bb w Sierpień 24, 2008, 18:58:02
Wgrałeś ROM ratunkowy chiński. Ściągnij teraz blokady (zgodnie z FAQ wszystko) i wgrywaj ROM jaki chcesz :ok:

EDIT:
Nie pisz postów jeden pod drugim. Używaj opcji "Modyfikuj"