PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wizard => Wątek zaczęty przez: mKotek w Kwiecień 20, 2006, 18:53:09
-
Witam,
Mam problem z kompletem jak w temacie. Otóż ogólnie słuchawka działa bardzo dobrze, jest tylko jedno ale.
W trakcie rozmowy telefonicznej prowadzonej przez słuchawkę nadchodzi druga rozmowa (mam włączoną usługę call waiting). Na wyświetlaczu pokazuje się informacja o nadchodzącym połączeniu, przy czym po prawej stronie znajduje się symbol słuchawki (headsetu), co sugeruje, że romzowa odbierze się na słuchawce.
W momencie naciśnięcia klawisza odbierz, rozmowa na słuchawce jest zawieszana, ale nowe połaczneie idzie przez telefon a nie słuchawkę.
Jakieś pomysły - czy może to być wina słuchawki, czy też telefonu?
-
Mam tą samą słuchawkę ale MDA III z jakimś ostatnim ROM-em 1.42.119 + radio 1.15. Mogę odebrać drugą rozmowę i słysze ją w słuchawce, ale pierwsza zostaje przerwana a nie zawieszona. Może coś źle robię. Ale chyba wina lezy po stronie softu skoro u mnie dało się odebrać drugą rozmowę.