PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wizard => Wątek zaczęty przez: albin88 w Kwiecień 01, 2008, 21:05:51

Tytuł: Jak zablokować klawiaturę?
Wiadomość wysłana przez: albin88 w Kwiecień 01, 2008, 21:05:51
Witam,
Mam niemały problem :) Przeszukałem całe menu, internet, ale nic nie znalazłem... Jak w wizardzie zablokować klawiaturę? Można go uśpić przyciskiem power, ale to nie załatwia sprawy... Np jak go mam w kieszeni i dostane smsa, albo ktoś do mnie zadzwoni a ja nie usłysze i nie odbiore to urządzenie się wybudza i nie usypia znowu, dziś np zadzwonil mi do kogos i nawet o tym nie wiedzialem... Jakas rada?
Windows Mobile WWE WM 6 wersja PF 3.3a NextStep jeśli to ma jakieś znaczenie... Ewentualnie jeśli to wina właśnie tego romu to na jaki ewentualnie zmienić? Chciałbym WM 6.1, ale jeśli dobrze zrozumiałem to nie ma jeszcze polskiej wersji?
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Jak zablokować klawiaturę?
Wiadomość wysłana przez: bazi22 w Kwiecień 01, 2008, 21:21:15
A a wbudowanej w system wtyczce do Today'a "Device Lock" słyszał  :?:
Tytuł: Odp: Jak zablokować klawiaturę?
Wiadomość wysłana przez: albin88 w Kwiecień 01, 2008, 21:26:37
Bardzo dziekuje i przepraszam :) To bylo takie proste... wstyd mi :P
Tytuł: Odp: Jak zablokować klawiaturę?
Wiadomość wysłana przez: utak3r w Kwiecień 02, 2008, 00:03:50
DeviceLock to jest jedna wielka kupa..... bo jak Ci przyjdzie np. sms, to przez pewien czas będzie czuły na klawisze.
I dlatego właśnie powstał S2U i potem S2U2....
Tytuł: Odp: Jak zablokować klawiaturę?
Wiadomość wysłana przez: wikrap1 w Kwiecień 02, 2008, 08:33:40
s2u2 jest zdecydawanie lepszy, żeby odblokować przesówasz suwaczek palcem, dodatkowo możesz mieć zdjęcie kontatu na załym ekranie :D
Tytuł: Odp: Jak zablokować klawiaturę?
Wiadomość wysłana przez: utak3r w Kwiecień 03, 2008, 12:31:39
Dokładnie, CallerID jest fajne w s2u2.
Tytuł: Odp: Jak zablokować klawiaturę?
Wiadomość wysłana przez: arkadys1 w Kwiecień 03, 2008, 13:11:16
Można jeszcze wypróbować DeltaLock. Apliakcja wygasza ekran, można normalnie w trakcie jej działania odebrać rozmowę (wyświetlany też jest komunikat kto dzwoni) i po tym urządzenie pozostanie zablokowane. Wyłącza się zaś domyślnie przez wciśnięcie dwóch wybranych klawiszy (takie zabezpieczenie by przypadkowe wciśnięcie jednego klawisza nie odblokowało telefonu) ale oczywiście można sobie zapodać kod tego samego klawisza (ustawia się to w konfigu aplikacji) i odblokowanie nastąpi po jego wciśnięciu. Ja uruchamianie i wyłączanie DL przypisałem sobie pod klawisz poczty i wszystko hula :) Dodam że uruchomienie DL nie zawiesza pracy innych aplikacji, dalej działają sobie one w tle.