2 problemy eh....

  • 5 Odpowiedzi
  • 616 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

2 problemy eh....
« dnia: Lipiec 18, 2008, 03:09:52 »
Ja tu prezenty robie wizardowi (nowa folia brando i rysik ) a ten bezczelny mi takie sceny urzadza..........

1 sprawa ---> dzwiek a raczej jego brak. problem powstal w sytuacji gdy bylem zajety i zadzwonil mi telefon nie chcialo mi sie gadac z osoba dzwoniaca wiec uzywajac suwaka dzwieku sciszylem  wizarda do zera.

po tym dzwiek w telefonie zamilkl......

odpala sie tylko dzwonek przychadzacego polaczenia oraz wszystko dziala z podpietymi sluchawkami....


co zrobilem ? soft reset. ---> nic   hard reset --> nic :/

po hardresecie nie mam zadnych kontaktow na liscie :O a przeciez wszystkie zapisywalem na karcie pamieci 2gb kingston ........................... WTF?!?!? da sie je jakos odratowac ? (bo ja nie wiem jakbym te wszystkie numery mial teraz odzyskac)

ogolnie FOCH! na wizarda

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: 2 problemy eh....
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2008, 08:39:41 »
Ja tu prezenty robie wizardowi (nowa folia brando i rysik ) a ten bezczelny mi takie sceny urzadza..........
1 sprawa ---> dzwiek a raczej jego brak. problem powstal w sytuacji gdy bylem zajety i zadzwonil mi telefon nie chcialo mi sie gadac z osoba dzwoniaca wiec uzywajac suwaka dzwieku sciszylem  wizarda do zera.
po tym dzwiek w telefonie zamilkl......
odpala sie tylko dzwonek przychadzacego polaczenia oraz wszystko dziala z podpietymi sluchawkami....

Pogrzeb w gniezdzie sluchawek, blokujace sie gniazdo sluchawek, to czesta przypadlosc Wizarda.

Cytuj
co zrobilem ? soft reset. ---> nic   hard reset --> nic :/

po hardresecie nie mam zadnych kontaktow na liscie :O a przeciez wszystkie zapisywalem na karcie pamieci 2gb kingston ........................... WTF?!?!? da sie je jakos odratowac ? (bo ja nie wiem jakbym te wszystkie numery mial teraz odzyskac)

W jakim sensie miales kontakty na karcie? Przeciez PPC nie przechowuja kontaktow na karcie tylko w pamieci urzadzenia, no i jak zrobiles HR to ja wyczysciles a tym samym kontakty. Jak nie miales backupu, albo zsynchronizowanego z Outlookiem na PC, to nie odzyskasz.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: 2 problemy eh....
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2008, 13:28:44 »
eh.... bylem swiecie przekonany ze te kontakty zapisuje na storage card..................... no comment......
Czyli mam nauke na przyszlosc zebym na karcie sim zapisywal........

Co do problemu z dzwiekiem.

Ile kosztuje pi razy drzwi wymiana portu sluchawkowego ? Co dokladniej sie psuje w tym porcie ? jakbym rozebral czarodzieja i "z bliska" pogrzebal wykalaczka to co dokladnie mam tam molestowac ? (gwarancji juz dawno nie ma)

Ogolnie lipa ostra......


edyta:

Pobawilem sie wykalaczka i dziala... uffff obejdzie sie bez straty kasy.
Dziwna sytuacja bo problem powstal nie podczas sluchania mp3 na sluchawkach a podczas przyciszania przychodzacej rozmowy... no ale coz najwazniejsze ze dziala wszystko :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 14:05:20 wysłana przez Rascal666 »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: 2 problemy eh....
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2008, 14:34:31 »
eh.... bylem swiecie przekonany ze te kontakty zapisuje na storage card..................... no comment......
Czyli mam nauke na przyszlosc zebym na karcie sim zapisywal........

Masz nauke na przyszlosc, ze nalezy robic backup dnych, a tez po to wymyslono ActiveSync, zeby mozna bylo kontakty przezucic do ouutlooka i tam miec kopie...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: 2 problemy eh....
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2008, 14:37:28 »
tyle ze mi activesync nie dziala  :E mam piracka winde SP1. np jak zdjecia chce przerzucic albo mp3 to uzywam WIFI i speedyshare  :ohreally:

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: 2 problemy eh....
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2008, 14:46:31 »
tyle ze mi activesync nie dziala  :E mam piracka winde SP1. np jak zdjecia chce przerzucic albo mp3 to uzywam WIFI i speedyshare  :ohreally:

No to juz tylko i wylacznie Twoj problem. Piractwa na forum nie tolerujemy.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.