PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wizard => Wątek zaczęty przez: jardins w Grudzień 26, 2006, 19:06:12
-
Witam, mam TCPMP Subtitle Edition 0,72RC1 BETA (z forum)
A problem następujący:
Gdy otwieram Film daje play |>| słyszę muzykę ale obraz się nie porusza, jak dam Fullscreen wszystko wraca do normy (film się odtwarza), czasami jak kilka razy zejd z Fulla na normalny to daje radę odtwarzać w normalnej wersji (czasem jest to 10 prób a czasem 50).
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
-
po pierwsze to TCPMP - taki maly blad.
po drugie sprobuje na wersji bez napisow i na wersji 0.81
pozatym 0.72 chyba mozna juz w wersji ostatecznej sciagnac a nie bete.
mnie sie tak ostatnio zachowywal coreplayer ale tylko przy jednym filmiku... konwertujesz pocketdivxencoderem? sprobuje tam zmienic codec.
-
tak, konwertuję pocketdivxencoderem, sorki za błąd, już zmieniam. Takie małe pytanko, mógłbyś mi udostępnić całego swojego TCPMP?
Dzięki i pozdrawiam.