Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)

  • 39 Odpowiedzi
  • 5538 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xadrian

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S4
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 09, 2011, 10:23:33 »
Faktycznie :mrgreen: Chyba za krótko trzymałem ten ekran i dlatego nic się nie pojawiało i już nie miałem pomysłu :S

Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 09, 2011, 16:12:31 »
mi sie strasznie podoba ten telefon. system [ na razie ] bardzo szybki , telefon swietnie wykonany. nic nie trzeszczy, nie puka, nie stuka, do reki idealnie pasuje. pelna integracja facebooka z systemem, lubie to :P

*

Offline cervandes

  • **
  • 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.vw-passat.pl
  • Sprzęt: SGS2, E2370
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 09, 2011, 21:27:42 »
system jak sysytem - uproszczony i niezbyt ciekawy wizualnie. Ale jakość wykonania i co najważniejsze jakość dźwięku (jak to u Mozarta) - zwala z nóg. Mam też SGSa2, on gra przy Mozarcie po prostu słabo.
Każdy pierwszy raz buduje nas samych

*

Offline _scooter

  • **
  • 207
  • Sprzęt: SGS2 4.0.3
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 10, 2011, 10:19:36 »
Telefon właśnie dotarł, wcześniej dostałem maila z numerem listu przewozowego, wszystko idzie z AB SA. Wrocław :)
Ale beznadziejny dialer ..... to tak na początek :(

Czemu?
Pewnie kolejny przypadek przeszukania książki adresowej za pomocą dialera. Takie stare przyzwyczajenia z Nokii, gdzie nie było pełnej klawiatury. Do szukania książki adresowej służy... książka adresowa, lupka i pełna klawiatura. A jak bardzo ci zależy na starych przyzwyczajeniach to jest TrueDialer. Zainstalowałem, ale nigdy nie użyłem - nie miałem potrzeby... pierwszy program do usunięcia...

Zgadza się. Jak to mówią: przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. :)
Nie kumam po co przeszukiwać książkę ręcznie, skoro można po prostu wpisywać nazwę albo numer ....
Podoba mi się integracja twittera i facebooka z systemem.
Kafelki mega proste i jakże praktyczne rozwiązanie ...
Trochę brakuje programów które działały by jak takie widgeto kafelki, myślę że nokia, microsoft i niezależni developerzy dość szybko rozwiążą problem niezbędnych programów ...

Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 10, 2011, 10:31:25 »
tak miedzy Bogiem a prawda, to spodobal mi sie ten system. jego swoista logika i konsekwencja w dzialaniu, szybkosc. jak by jeszcze byla jakas wzlgednie przyzwoita nawigacja [ do okazjonalnego uzycia ] to bylbym mega happy. no i troche irytuje brak funkcji dysku przenosnego [ w standardzie ]


*

Offline zwitek

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc desire S , MOZART - test 2012
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 10, 2011, 19:39:28 »
mi też się udało załapać , wrzuciłem prezentację zaproponowałem zadanie , mam numer z Orange spełniłem wszystkie wymogi i wczoraj odebrałem telefon od kuriera . Nie miałem jeszcze czasu konkretnie  pobawić sie WP7 ale baterie już rozładowałem . Zaszokowała mnie za to dioda sygnalizująca różne zdarzenia - świeci jak kolorofon z disco lat 80-tych . Na pierwsze podejście do tego systemu nie jestem zbytnio przekonany ,na co dzień  używam  HTC desire S na androidzie i chyba cięzko bedzie z oswojeniem się z WP7. Zobaczymy 15-stego jakie zadania wybiorą , może do tego czasu zakapuje o ssso chodzi ;-).
Na pewno bedę tu często zagladał.

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 11, 2011, 10:15:33 »
Telefon właśnie dotarł, wcześniej dostałem maila z numerem listu przewozowego, wszystko idzie z AB SA. Wrocław :)
Ale beznadziejny dialer ..... to tak na początek :(

Czemu?
Pewnie kolejny przypadek przeszukania książki adresowej za pomocą dialera. Takie stare przyzwyczajenia z Nokii, gdzie nie było pełnej klawiatury. Do szukania książki adresowej służy... książka adresowa, lupka i pełna klawiatura. A jak bardzo ci zależy na starych przyzwyczajeniach to jest TrueDialer. Zainstalowałem, ale nigdy nie użyłem - nie miałem potrzeby... pierwszy program do usunięcia...

Zgadza się. Jak to mówią: przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. :)
Nie kumam po co przeszukiwać książkę ręcznie, skoro można po prostu wpisywać nazwę albo numer ....
Podoba mi się integracja twittera i facebooka z systemem.
Kafelki mega proste i jakże praktyczne rozwiązanie ...
Trochę brakuje programów które działały by jak takie widgeto kafelki, myślę że nokia, microsoft i niezależni developerzy dość szybko rozwiążą problem niezbędnych programów ...

Ok a w Androidzie poza sensem jest przepraszam bardzo jaki ?
Evendim na prezydenta!

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 11, 2011, 10:50:25 »
powiem tak, ja używam truedialera bo jest fajny i prosty, ale tak naprawdę po prostu przyzwyczaiłem się do wybierania z klawiatury. Logika wskazuje żeby kontaktów szukać w książce adresowej, lenistwo i przyzwyczajenie - w dialerze. Ot tak. Zasada jest prosta - im mniej klikania tym lepiej.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline _scooter

  • **
  • 207
  • Sprzęt: SGS2 4.0.3
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 14, 2011, 09:18:24 »
W androidzei korzystam z go dialera :)
W wp7 zainstalowałem .phone dialer i też może być ... jeszcze mi brakuje nawigacji ...

*

Offline puszatek

  • **
  • 196
  • Sprzęt: g900 + Samsung B2100 + Omnia II + HTC Mozart +...
Odp: Testuj HTC Mozart w Orange - szwindel! (?)
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 19, 2011, 23:11:20 »
_scooter a jakiej dokładnie nawigacji? Bo na WP7 jest już trochę i darmowych i płatnych i offline i online i samochodowych i trakkingowych. Do wyboru do koloru.
Btw: W markecie widać napływ tych 2012 testerów. Załamuje mnie jednak poziom co niektórych. Ciągłe dawanie jednej * programom latarkowym z tekstem "na htc mozart nie działa" lub też aplikacji Tango potrafi rozbawić człowieka na pół dnia.
Regulamin
Arcomage PL