Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

PC92100 SS-BC (4K) w bootloaderze

<< < (2/5) > >>

Budniu:
A ja to tak sobie myślę, że może spróbuj na gwarancji oddać do serwisu niech robią, a co. Przecież HSPL-a nie masz, który by Cię dyskwalifikował, ROM-u gotowanego też nie, system zaktualizowany do oficjalnej wersji Mango. Powedz, że się zawiesza, nie zawsze uruchamia, restaruje a to wszystko stało się po tym jak aktualizowałeś by Zune i zrobiło Ci się w bootloaderzez takie coś.

zibolz:
Też o tym pomyślałem, ale ten czas!!!
Po przywruceniu przez Zuna kopi zapasowej do wersji 7.0.7008.0 wersja bootloadera pozostaje ta sama czyli 3.2.
Może dało by się podmienić kopię w zunie tak aby wgrał się inny bootloader?

Budniu:
Zaraz, zaraz czy to znaczy, że nie masz już tylko jednej linii tekstu w bootloadre, o które pisałeś:

--- Cytuj ---wyświetla tło takie jak w bootloaderze i napis PC92100 SS-BC (4K)
--- Koniec cytatu ---
a masz pełne info o SPL 3.2 ???
Jeżeli tak to telefon masz uratowany. Napisz co Ci się wyświetla -DOKŁADNIE.

zibolz:
Przy próbie wejścia w tryb bootloadera jest to samo. Po przywróceniu przez zuna kopi zapasowej sprawdzam w settings>about>more information i tam w tej chwili jest: OS version 7.0.708.0, Bootloader version 3.2.2250.0
Nowa wersja bootloadera zainstalowała się przez zuna więc może można tą operację odwrócić?

Budniu:
Bracie, proszę Cię nie testuj mojej cierpliwości. Uruchom telefon w trybie bootloadera i napisz mi co Ci się wyświetla na trójkolorowym ekranie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej