Tapeta i symbol (nieprzeczytanych?) wiadomości, który zwiększa się

  • 2 Odpowiedzi
  • 8140 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mam taki mały problem i pytanie zarazem. Otóż na tapecie, która jest jednocześnie wygaszaczem ekranu pojawia się przy odblokowywaniu telefonu symbol wiadomości wraz z ich ilością, która co jakiś czas rośnie, sęk w tym, że nie wiem co tak naprawdę oznacza, ponieważ nie mam ani jednej nieprzeczytanej wiadomości, a zsynchronizowane konta pocztowe regularnie czyszczę do zera. Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Może symbol ten oznacza jeszcze zupełnie coś innego? Jak dotrzeć do jego źródła i ewentualnie usunąć? Z góry dziękuję za pomoc :)

*

Offline zador

  • *
  • 89
Odp: Tapeta i symbol (nieprzeczytanych?) wiadomości, który zwiększa się
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2012, 08:28:37 »
E-maile musisz usuwać w telefonie Jeżeli zrobiłeś przpuśćmy e-meila na interii to przypinasz se go do ekranu głównego i masz do niego łatwy dostęp . Musisz go znaleźć we wszystkich aplikacjach , oczyszczanie e-mail na kompie nic nie da
 :wink:

Odp: Tapeta i symbol (nieprzeczytanych?) wiadomości, który zwiększa się
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2012, 09:12:40 »
Myślałem, że to logiczne, że kiedy pisałem o usuwaniu e-maili miałem na myśli, że usuwam je właśnie na telefonie - mam dla porównania drugi telefon z WM7 - tam licznik pokazuje faktyczną ilość nowych wiadomości, ale po ich usunięciu/przeczytaniu znika lub ich liczba się zmniejsza. U mnie nie ma żadnych wiadomości na telefonie, a licznik jak pokazywał 3, tak dalej pokazuje. Stąd moje pytanie.