Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

Edycja rejestru w LG-E900 - Język Polski

<< < (4/4)

gbbsoft:

--- Cytat: GrupaGSM w Październik 03, 2011, 20:38:13 ---Nie o to chodzi :) Jeszcze nic nie robiłem z aktualizacją - nic! Ja chcę tylko język wgrać

--- Koniec cytatu ---
Proponowałbym zrozumieć jedną rzecz: to właśnie aktualizacja ma szansę wgrać Ci język polski (o ile dobrze zmieniłeś ustawienia w rejestrze). Inne metody nie ma. Samo grzebanie w ustawieniach komórki nie spowoduje zobaczenia w niej języka polskiego, bo jego tam po prostu nie ma!

Nie istnieje coś takiego jak "wgranie samo języka polskiego".

GrupaGSM:
OK, to wgram jeszcze raz te dane, a później zrobię aktualizację, przez Zune, tak?

andy_bez_wandy:
jak nie wiesz jak to zrobic to w pazdzerniku czyli teraz wszystkie LG E900 sa wlasnie juz wycofane z PLAY bo ma byc oficjalny upgrade m.in. dotyczacy jezyka polskiego ... czyli jako druga opcja zamiast kombinowac po prostu oddaj do salonu lub do LG i nie bedziesz musial nic robic, oni zrobia to za ciebie, potrwa to dni kilka lub nascie ale bedzie zrobione

martig:
Mały tip dla potomnych.

Jeżeli będziecie mieli problem z pobraniem aktualizacji to sprawdźcie czy macie ustawioną poprawnie datę. Ja miałem ustawioną na auto i był ustawiony rok 2010. Po zmianie wszystko ruszyło.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej