Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

[UPDATE] Trzeci update - Tango (7.5 Refresh)

<< < (4/10) > >>

gbbsoft:
Podaj linka, gdzie ta wiadomość jest...
Jak do tej pory update dotyczyły wszystkich modeli bez wyjątku i nie słyszałem, że miałoby to się zmienić.
Myślę, że to się zmieni, ale czy w 2012 roku - o tym nie słyszałem...

TheStigr:
Ja uważam, może są to nie potwierdzone dane ale przy prezentacji Windows Phone 8 nie będzie się im opłacało inwestować w pierwszą generacje, bo będą chcieli żeby ludzie kupowali kolejne urządzenia,,, teraz to taka gra na pozór, chociaż już i tak pokazali "pazurek" w postaci braku J.Polskiego w aktualizacji  :-| wiem że można ominąć ale sam fakt ...

gbbsoft:
Zgadzam się z tobą, że taki moment kiedyś nadejdzie... Ale na razie nie było żadnych sygnałów, że to już w 2012 roku,
MS powinien zrobić tak jak Apple - powiedzieć ile czasu będzie wspierać starsze urządzenia. Mało tego, od pewnego czasu uaktualnienie do nowszej wersji powinno być po prostu płatne.

Evendim:

--- Cytat: TheStigr w Grudzień 22, 2011, 23:39:51 ---Chciałem kupić HTC Titana, ale jednak jak słyszę że Microsoft ma olać  :-| mojego Mozarta, to chyba oleją również Titana ;/
Ale powiem tak 2 rdzeniowy procesor może być fajny  :E


--- Koniec cytatu ---

1. Gdzie to usłyszałeś?
2. Titan to urządzenie drugiej generacji
3. Tango i najprawdopodobniej apollo będą dostępne dla wszystkich urządzeń z wp

gbbsoft:
Prawdopodobnie będzie lepszy "backup" telefonów. W Tango lub w Apollo

http://wmpoweruser.com/microsoft-is-finally-planning-to-fix-backup-in-windows-phone

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej