Pre 2 rozpakowany

  • 2 Odpowiedzi
  • 25109 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: Pre 2 rozpakowany
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2011, 22:29:02 »
Czekam z niecierpliwością na pełną recenzję. Noszę się z zamiarem zmiany mojego Pre na coś nowszego, pozbawionego usterek "wieku dziecięcego". Poczekam jeszcze do 9. lutego, ale jeśli skończy się tylko na prezentacji tabletu, to zdecyduję się na opisywany przez Ciebie Pre 2.

Pewnie za krótko go masz, ale może będziesz w stanie powiedzieć mi, czy pojawiły się u Ciebie problemy, które ja mam z Pre, kupionym zaraz po premierze:
 - po naładowaniu do pełna na Touchstone palmtop cyklicznie kończy i zaczyna ładowanie, co objawia się sygnałem dźwiękowym i włączeniem ekranu, niezwykle wkurzającym w nocy. To podobno jest wada pierwszych Touschstones. Jeśli Ty tego nie masz, to znaczy, że sobie z tym poradzili
 - czasem zawiesza się gniazdko słuchawkowe - nawet po wyjęciu wtyczki, głupie urządzenie dalej myśli, że słuchawki są podłączone i nie można normalnie rozmawiać przez słuchawkę telefonu. Pomaga kilkukrotne wsadzenie i wyciągnięcie wtyczki, ale to też irytujące jest.
 - od pewnego czasu, ni stąd ni zowąd zacząłem obserwować u siebie samoistne dotknięcia ekranu, tak jakby duch go dotykał. Pojawiają się charakterystyczne białe kółka w miejscu, gdzie następuje ten fałszywy dotyk. Wiem, że brzmi to idiotycznie, ale w wyniku tej usterki telefon raz sam zadzwonił mi do znajomej, na szczęście to był dzień, a nie środek nocy. Po 1-2 dniach to samo znika, aby po jakimś czasie znowu wrócić.

Te wszystkie przypadki nie są niestety tylko moim problemem, z tego co czytałem w internecie, innych też to spotyka. Tyle, że inni idą do najbliższego salonu i wymieniają Palma na nowego, a u mnie w salonie tylko iPhone i Nokia jest :(

Napisz też jak bateria - ile działa i w jakich warunkach (czy masz stałe połączenie z IM, jak często sprawdza Ci pocztę). Podobno lepiej niż w Pre. Mam nadzieję, bo mi nie zawsze dociąga do wieczora.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pre 2 rozpakowany
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2011, 18:37:58 »
Recenzja Pre 2 już na głównej:
http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=19440:recenzja-palm-pre-2&catid=33:sprzet&Itemid=89


Cytuj
Pewnie za krótko go masz, ale może będziesz w stanie powiedzieć mi, czy pojawiły się u Ciebie problemy, które ja mam z Pre, kupionym zaraz po premierze:
 - po naładowaniu do pełna na Touchstone palmtop cyklicznie kończy i zaczyna ładowanie, co objawia się sygnałem dźwiękowym i włączeniem ekranu, niezwykle wkurzającym w nocy. To podobno jest wada pierwszych Touschstones. Jeśli Ty tego nie masz, to znaczy, że sobie z tym poradzili
 - czasem zawiesza się gniazdko słuchawkowe - nawet po wyjęciu wtyczki, głupie urządzenie dalej myśli, że słuchawki są podłączone i nie można normalnie rozmawiać przez słuchawkę telefonu. Pomaga kilkukrotne wsadzenie i wyciągnięcie wtyczki, ale to też irytujące jest.
 - od pewnego czasu, ni stąd ni zowąd zacząłem obserwować u siebie samoistne dotknięcia ekranu, tak jakby duch go dotykał. Pojawiają się charakterystyczne białe kółka w miejscu, gdzie następuje ten fałszywy dotyk. Wiem, że brzmi to idiotycznie, ale w wyniku tej usterki telefon raz sam zadzwonił mi do znajomej, na szczęście to był dzień, a nie środek nocy. Po 1-2 dniach to samo znika, aby po jakimś czasie znowu wrócić.

ani jeden z tych problemów nie występuje w moim Pre. Zobaczymy czy później nie wyjdą bo jak narazie się go nie pozbywam. Urządzenie bliskie ideału.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...