Pozostałe platformy > webOS

Polskie litery w Web OS

<< < (3/4) > >>

andy2005:
Dla 1.4.1 był 330 a jaki jest dla 1.4.5? Skąd się bierze ten numer?
Połączone: Sierpień 31, 2010, 18:08:25Znalazłem: 347

lagrandemotte:
Dobry opis. Prosty i zrozumiały.

Dzięki!

tomsyty:
Dzięki za te informacje, przydały się bardzo. Dołączam plik dla klawiatury ekranowej (http://www.webos-internals.org/wiki/On_Screen_Keyboard), umieszcza się go w tym samym folderze co plik dla klawiatury sprzętowej. Ilość znaków została skrócona bo większości z nich (jakieś czeskie akcenty itp.) i tak się nie używa. Niestety znaku "&" i "<" nie mogłem poprawić, wstawia je bez problemu ale na klawiszach nie są wyświetlane, próbowałem na wiele różnych sposobów (dodawanie "\", stosowanie kodów ASCII i zapisów HTML) ale nic z tego, jakby komuś się udało to było by fajnie.

Edit (18.03.2011):
Po upgrade na 2.1.0 ścieżka trochę się zmieniła, aby mieć możliwośc wpisywania polskich znaków na klawiaturze sprzętowej trzeba umieścić plik alternatechars_table.json w /usr/palm/frameworks/mojo2/submissions/98/resources/en/

andy2005:
No własnie 2.1.0... Jak prawidłowo zrobić polskie znaki na Pre DE i Pre + DE? Bo próbuję i nie wychodzi mi to za bardzo...

Kusiu:
Andy2005 Może jakbyś opisał dokładniej z czym konkretnie masz problem to ktoś by Ci pomógł.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej