PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Pozostałe platformy => Perły z lamusa => webOS => Wątek zaczęty przez: Krzysztof Hajduk w Październik 07, 2010, 20:40:24

Tytuł: Mode Switcher
Wiadomość wysłana przez: Krzysztof Hajduk w Październik 07, 2010, 20:40:24
Używa ktoś? Udostępnia tryby telefonu (np. spotkanie, cisza etc.), których zawsze brakowało mi w Pre.

Super aplikacja, chociaż za pierwszym razem po zainstalowaniu i uruchomieniu dałem sobie spokój i usunąłem ją - jest mało intuicyjna. Jednak po przeczytaniu krótkiej dokumentacji doszedłem do wniosku, że pomysł jest genialny. Można konfigurować praktycznie każdą funkcję telefonu w zależności od najróżniejszych czynników. Ja mam np. tryb "Noc", który włącza się o 11 wieczór i wyłącza o 7.55. W tym czasie wyłącza mi automatyczne ściąganie poczty, wylogowuje z IM, ścisza telefon (w nocy nawet cichy dzwonek jest słyszany). Rano przywracane są poprzednie ustawienia. Dodatkowo gdy jestem w domu wyłącza mi sygnalizację wibracjami - wtedy i tak telefon leży gdzieś na stole czy półce. Z kolei, gdy bateria jest słaba, ściemnia mi wyświetlacz do minimum, wyłącza pocztę i IM. Możliwości jest mnóstwo, wszystko zależy od pomysłowości. Bardzo polecam.
Tytuł: Odp: Mode Switcher
Wiadomość wysłana przez: stolar3k w Maj 07, 2011, 16:49:10
Gdzie znalazłeś taką aplikację. Sprawdzałem app katalog i nic takiego nie znalazłem. Mam palma od kilku dni i coś takiego przydałoby mi się w telefonie.
Tytuł: Odp: Mode Switcher
Wiadomość wysłana przez: Krzysztof Hajduk w Maj 10, 2011, 21:53:49
Musisz zainstalować sobie Preware: http://preware.org/ (http://preware.org/)
Tytuł: Odp: Mode Switcher
Wiadomość wysłana przez: stolar3k w Maj 13, 2011, 22:22:46
Właśnie testuję ten program. Rzeczywiście dużo fajnych opcji całkiem fajnie idzie ustawić telefon co by wydłużyć czas działania na  baterii. Zobaczymy za kilka dni jak będzie się ten program spisywał.
Po pierwszych chwilach z tym programem rzeczywiście niektóre rzeczy dziwnie się ustawia i brakuje mi w tej aplikacji przycisku cofnięcia bo niektóre rzeczy jak się ustawi to nie da się ich w ogóle wyłączyć tak mi się wydaje
Rzeczywiście niektóre rzeczy dziwnie się ustawia.