PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wallaby => Wątek zaczęty przez: janek8 w Wrzesień 16, 2004, 23:40:06
-
Witajcie!
Widze sporo fachowcow na Forum, wiec licze na pomoc.
Czytam sporo i z kazdą chwilą wiem więcej o moim O2, ale jednej sprawy nie rozpracowałem?
Czy jest możliwość sprawdzenia (może wyświetlenia na "pulpicie") stanu karty Sim+?
-
pomocy Chlopaki!!
-
Jak nikt nie odpisuje to znaczy ze nikt nie potrafi odpowiedziec na twoje pytanie co w wiekszosci przypadkow rowna sie ze nie ma takiej mozliwosci
-
eeee tam "nie ma mozliwosci".
mozna to zrobic tylko.... kto ma na to czas? zeby napisac cos co tylko pare osob w pl potrzebuje.
no... moze w przerwie, po whisky, dla relaksu, cos takiego napisze. czy chociaz ktos zwroci mi za ta whisky? :)
-
No chodzilo o to ze obecnie nie ma takiej mozliwosci :) Bo wierze ze dla Ciebie to nie jest problem :D
-
przepraszam... nie moglem sie powstrzymac :)
[Dodano: 2004-09-24 10:51:42]
tak przy okazji: w programie MY|MESSAGES dodalem rozpoznawanie bramek sms Plus i Idea, zeby w nazwie wyswietlalo sie np. Plusgms Gatawey a w tresci wiadomosci pomijalo "Internetowa bramka...." itd.
testuje tez mozliwosc wyswietlania stanu konta i polaczen dla Plusa, przez wyswoetlanie pod informacja o ostanim telefonie wlasnie informacji o stanie konta, minutach i kosztach. Plus umozliwia to przez wyslanie darmowego sms z pluskodem i zwrotnie otrzymuje sie informacje, w moim programie taka zwrotna informacja jest kasowana z listy sms a jej tresc wykorzystana do wywietlenia tych danych na ekranie Today wlasnie
jesli uzytkownicy innych sieci podpowiedza mi czy/jak to dziala u nich, do bede mogl dodac inne sieci tez.
[pic=http://www.jgui.net/phones/mymess.jpg]
-
Nie wiem kim jestes, ale jestes wielki. Skad mozna pobrac Twoje programy?
POzdrawiam
/Janek
P.S.
Gdzie Whisky przyslac?
-
http://www.jgui.net
-
dla zainteresowanych, ponizej wersja wyswietlajaca dane kosztow konta plusgsm, oddzielnie dla polaczen telefonicznych i przesylania danych.
pobieranie tych danych moze byc wykonywane automatycznie po kazdym polaczeniu albo co 5 polaczen albo tylko na zyczenie uzytkownika: wystarczy "kliknac" w miejscu wyswietlania danych.
[pic=http://www.jgui.net/phones/mymess1.jpg]
nie jestem tylko pewien czy to miejsce (ten sposob) pokazywania danych o kosztach jest wlasciwy, zajmuje dodatkowe miejsce. moze pokazywac tylko laczny koszt dla telefonu i sms w tytulowej linijce?
-
jak to dziala w SimPlusie? Tu chyba nie ma mozliwosci sprawdzenia kosztow smsem :(
-
pracuje nad tym, simplus wysyla tez dane o stanie konta tylko w innym formacie
-
Z checia potestuje :)