JAK OTWORZYĆ SPV E200???

  • 8 Odpowiedzi
  • 1273 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« dnia: Sierpień 17, 2005, 16:51:45 »
WITAM , POTRZEBUJE OTWORZYĆ SPV E200 PONIEWAŻ CHCE PRZECZYŚCIC STYKI KLAWIATURKI , TYLKO NIE ZA BARDZO WIEM JAK ZA TO SIE ZABRAC, MOZE KTOS MA OPISY JAK TO ROBIC TZ GDZIE SA ZATRZASKI ITP , NIE CHCE PO PROSTU ZEPSUC SOBIE OBUDOWY .

Z GORY WIELKIE DZIEKI POZDRAWIAM PIOTREK

*

Offline lg120

  • 16
JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:46:01 »
na prawo od karty sim sie podwaza pod malutka naklejka wiecej niewiem

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:50:02 »
Pietro91 - czy ty w kazdej swojej wypowiedzi musisz krzyczec? po lewo na klawiaturze masz taki klawisz z napisem CAPS LOCK - nacisnij go laskawie przed napisaniem kolejnej wypowiedzi

*

Offline szkari

  • *
  • 89
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Airis T620 (klon MIO p550)
JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2005, 10:11:53 »
jeżeli Ci się zacina jakiś przycisk to nic nie zrobisz, to już jest wada tego telefonu.

*

Offline ell

  • ****
  • 778
    • http://www.windowsmobile.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone @1GHz
JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2005, 20:28:06 »
Moge Ci podeslac instrukcje serwisowa jesli bedziesz chcial. Cholernie ciezko sie je otwiera.

JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2005, 01:21:28 »
Cytat: ell
Moge Ci podeslac instrukcje serwisowa jesli bedziesz chcial. Cholernie ciezko sie je otwiera.

Powiem Ci ze akurat tu sie mylisz bardzo łatwo sie go otwiera wystarczy podwazyc malutkim srubokrecikiem kolo wtyku na sluchawki , obudowa jest z gietkiego platiku i sie mocno wygina jezeli robisz to delikatnie nie ma nawet sladow . Ale dzieki za chęci . (zaryzykowałem i udalo sie :) ) .

Moze wiesz cos na temat zacinajacych sie klawiszy bo zacina mi sie wstecz :/ co zrobic ???

Pozdrawiam Piotrek

JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2006, 23:19:40 »
Cytat: "Pietro91"
Cytat: ell
Moge Ci podeslac instrukcje serwisowa jesli bedziesz chcial. Cholernie ciezko sie je otwiera.

Powiem Ci ze akurat tu sie mylisz bardzo łatwo sie go otwiera wystarczy podwazyc malutkim srubokrecikiem kolo wtyku na sluchawki , obudowa jest z gietkiego platiku i sie mocno wygina jezeli robisz to delikatnie nie ma nawet sladow . Ale dzieki za chęci . (zaryzykowałem i udalo sie :) ) .

Moze wiesz cos na temat zacinajacych sie klawiszy bo zacina mi sie wstecz :/ co zrobic ???

Pozdrawiam Piotrek


Szczerze... raczej nic już nie zrobisz. Taka wada tych telefonów ("4" i przycisk "wstecz"). Ja mam problem, ponieważ te dwa przyciski mi się blokują (wstecz od czasu do czasu), ale "4"... cały czas. :cry:
A tak poza tym - czy ktoś z Was miał problem z ładowaniem baterii na SPV E200? Dioda pomarańczowa się pali (na telefonie), wyświetla się logo ładowania i... bateria się nie ładuje. Albo zasilanie jest skopane (oby), albo cały wtyk (odpukać)...

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2006, 17:15:34 »
Chciałbym zauważyć że temat jest sprzed pół roku... :roll:  nie wiem po co odgrzebywać stare tematy :?:

JAK OTWORZYĆ SPV E200???
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2006, 20:34:46 »
Cytat: "holtex"
Chciałbym zauważyć że temat jest sprzed pół roku... :roll:  nie wiem po co odgrzebywać stare tematy :?:


Żeby ktoś, kto będzie miał problem z przyciskiem "4" i "wstecz" wiedział, że to jest problem hardware`owy i nie da rady nic z tym zrobić!