PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Universal => Wątek zaczęty przez: kub11 w Styczeń 12, 2008, 19:08:50
-
Próbowałem wgrać ten system: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=328576 ale w czasie instalowania pokazał mi się napis (na PDA): na górze USB, a na dole v.1.01, a na komputerze wyskoczył błąd. Uni dalej nie działa. Co mogę zrobić?
-
Jesteś w botloaderze - rozpocznij wgrywanie ROM-u. ale najpierw poczytaj i naładuj dobrze akumulator.
-
Akumulator na 100%. Flashować umiem, bo już to robiłem na SPV C600, ale wtedy musiałem pójśćdo kolegi, bo na Viście za cholerę nic się nie chciało zrobić, chociaż po każdym nieudanym flashowaniu wystarczał SR i wszystko OK. Myślałem, że na PPC będzie inaczej. A flashowanie rozpocząłem jeszcze raz, tak jak pisałeś, ale ciągle pokazuje ten sam błąd.
-
To idź do kolegi który ma XP
-
Można też Uni pojechać z flashowaniem na Viście, trzeba tylko dograć odpowiednie drivery do systemu. Są na XDA-Dev. Ale ja pomimo, że kilkakrotnie flashowałem na Viście bardziej komfortowo się czuję jak to robię na XP-ku.
-
OK. Już wszystko jest dobrze.