Problem z "Flash Disc"

  • 2 Odpowiedzi
  • 3224 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z "Flash Disc"
« dnia: Październik 12, 2012, 20:22:57 »
Witam,
To mój pierwszy post na tym forum.
Mam taki problem, znalazłem w końcu rom który mi odpowiada, ale ma jeden minus, pojawiła się karta "flash disc" rom to "TML v8.9 21048 lite 64MB"
Przeszkadza mi ona bardzo, gdyż w niektórych programach nie mogę zmienić zapisywania plików na moją normalną kartę pamięci bo samo się ustawia na "flash disc" a tam jest tylko 20 mega.
Szukałem informacji na ten temat ale nie mogę sobie poradzić.
Nie jest to na pewno "Extrom" bo sprawdzałem, efekt był taki że miałem: Extrom, flash disc, storage card i oczywiście my device :)
Także może ma ktoś pomysł jak to ukryć?

Mam nadzieje że moje pytanie jest w miarę zrozumiałe ;)
Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi :)

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Problem z "Flash Disc"
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2012, 09:34:59 »
Witam,
To mój pierwszy post na tym forum.
Mam taki problem, znalazłem w końcu rom który mi odpowiada, ale ma jeden minus, pojawiła się karta "flash disc" rom to "TML v8.9 21048 lite 64MB"
Przeszkadza mi ona bardzo, gdyż w niektórych programach nie mogę zmienić zapisywania plików na moją normalną kartę pamięci bo samo się ustawia na "flash disc" a tam jest tylko 20 mega.
Szukałem informacji na ten temat ale nie mogę sobie poradzić.
Nie jest to na pewno "Extrom" bo sprawdzałem, efekt był taki że miałem: Extrom, flash disc, storage card i oczywiście my device :)
Także może ma ktoś pomysł jak to ukryć?

Mam nadzieje że moje pytanie jest w miarę zrozumiałe ;)
Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi :)

Pierwsze posty bywają niezrozumiałe.
Będzie łatwiej jak:
1. Napiszesz jaki masz sprzęt ( piszesz w dziale HTC, a smartfonów HTC jest sporo ).
2. Dasz link do romu i skrobniesz słowo o tym, co to za rom ( wymienienie nazwy TML v8.9 21048 lite 64MB nie rozwiązuje problemu, bo nawet po pobieżnym googlowaniu nie znalazłem nazwy urządzenia, na którym to pracuje ).

Wtedy mod przeniesie Twój post do właściwego działu i tam będą większe szanse na otrzymanie pomocy.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: Problem z "Flash Disc"
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2012, 13:08:35 »
Ok, więc posiadam Qtek 9000. (htc universal)
Rom pobrałem stąd: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=513907
Bardzo podoba ten rom bo u mnie chodzi bardzo dobrze, jestem z niego zadowolony, ma bardzo fajny wygląd. Ale jak nie uda się ukryć tej karty to chyba rozejrzę się po prostu za takim romem gdzie nie ma czegoś takiego.
Jak jeszcze potrzeba jakiś szczegółów to chętnie podam.

-----------------------------
Ok, a więc jednak zmieniłem rom.
Przetestowałem kilka i widzę, że w wielu jest ten Flash Disc, teraz wgrałem rom h4k3r2 i tam akurat tego nie ma.
Także temat można zamknąć bądź skasować bo i tak nic ciekawego nie wnosi.
Serdecznie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 12:12:09 wysłana przez Peanut6661 »