Universal brak dzwieku ale głośniki działają

  • 4 Odpowiedzi
  • 1254 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline szampan33

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • MDA pro wm5 wm6.1
Universal brak dzwieku ale głośniki działają
« dnia: Grudzień 05, 2009, 09:48:06 »
Witajcie przyjaciele. Wgrywałem kilka różnych systemów od Tomala i z T-mobile ale problem się powtarza. Jak dzwonie na uniego to jest dźwięk, ale tylko wtedy, a tak to nie ma. ??? Nie działa dźwięk.  Jeżeli ktoś miał już coś takiego to proszę o pomoc. Próbowałem poszukać jakiegoś tematu przy pomocy wyszukiwarki, ale doprowadza mnie do (szewskiej pasji) :kill:

No nie mogę nic poszukać. Myślicie, że to płyta zdechła?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2009, 10:07:50 wysłana przez szampan33 »

*

geoter

Odp: Universal brak dzwieku ale głośniki działają
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:52:40 »
Witaj, wątek dotyczący tego problemu jest na tym forum, sam z niego skorzystałem mając ten sam problem. Rozwiązaniem okazało się dogięcie blaszek w wejściu słuchawkowym.

*

Offline szampan33

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • MDA pro wm5 wm6.1
Odp: Universal brak dzwieku ale głośniki działają
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2009, 11:17:55 »
Dogięcie blaszek...   no sprawdzę to. Ale dźwięk w słuchawkach jest, bo przed chwilką sprawdziłem, czyli system działa, znaczy że rzeczywiście może to być uszkodzenie mechaniczne.     :worried:  .... dogięcie blaszek... hmm....  tylko żebym czegoś nie rozpieprzył swoimi drewnianymi rączkami... :worried:


eee blaszki nie pomogły...
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2009, 11:39:13 wysłana przez szampan33 »

*

geoter

Odp: Universal brak dzwieku ale głośniki działają
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2009, 12:18:55 »
Próbuj dalej, mi to też nie przyszło z łatwością ale w końcu się udało. Jeden gościu na forum działał wykałaczkami bez otwierania, ja natomiast na otwartym.

*

Offline pSTANLEY

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Universal
Odp: Universal brak dzwieku ale głośniki działają
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2009, 18:49:33 »
U mnie przestał działać kiedyś prawy głośniczek (na słuchawkach było ok), nie pomagało odginanie blaszek, czyszczenie itp. Pomógł o dziwo format doca zmiana radia i romu (nie wiem dokładnie co miało wpływ na usunięcie usterki bo zrobiłem wszystko naraz) i do tej pory wszystko działa :)