PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Universal => Wątek zaczęty przez: crazyjaco w Luty 04, 2010, 16:23:48
-
Witam. Może mam i głupie pytanie, ale czy jest jakaś możliwość odpalenia androida na naszym unim? Pytam się, ponieważ wpadłem na to http://simblog.pl/android-dla-komorek-z-windows-mobile/ (http://simblog.pl/android-dla-komorek-z-windows-mobile/) i to niby sam luncher jest i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś android kompatybilny z unim.
-
Ja wpisałem w google "htc universal android" i już wiem. Poczytaj, ja tylko podsumuję: raczej bym sobie darował.
-
No ja też na google szukałem i mnie wyniosło na xda, ponoć jest tam projekt tego i chyba go rozwijają dalej, myślałem że ktoś z tego forum też w tym siedzi i się nie przyznaje :P
Edit:
Przeglądając internet w poszukiwaniu alternatyw dla uniego wpadłem na coś takiego http://www.ubuntu.com/products/whatisubuntu/arm (http://www.ubuntu.com/products/whatisubuntu/arm) i tu moje pytanie, miał ktoś może z tym jakąś styczność i jak to się może mieć do naszego universala? :)