Wskaznik naładowania baterii nie działa

  • 3 Odpowiedzi
  • 2218 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline abasz

  • 48
  • Sprzęt: Toshiba e750
Wskaznik naładowania baterii nie działa
« dnia: Wrzesień 23, 2004, 15:51:21 »
Witam
Może ktoś spotkał się już z takim problemem.
Wskaźnik naładowania baterii pokazuje stale ze mam 99%, choć tak naprawdę bateria może być już prawie całkowicie wyczerpana.
Z bateria jest chyba wszystko oki, bo "trzyma" tyle czasu co wcześniej.
Bez problemu mogę ja ładować i gdy się naładuje do końca, zapala się żółta dioda, która sygnalizuje koniec ładowania.
Hard reset nie pomógł.


*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Wskaznik naładowania baterii nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2004, 16:44:19 »
A próbowałeś uruchomić jakiś program do monitorowania stanu baterii (np. Battery Monitor)? Może on będzie dobrze wskazywał, ale szansa jest mała...

Wskaznik naładowania baterii nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2004, 00:30:22 »
Jak na mój gust poszło coś w elektronice baterii...
W związku z tym teraz musisz uważać, żeby jej nie przeładowac, bo nie wiadomo, czy nie będzie do siebie dopuszczać prądu.

Wskaznik naładowania baterii nie działa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2004, 23:04:15 »
Witam!
Mam e750 i mam dokladnei ten sam problem:/ Stalo sie tak dzisiaj. Nic nie pomaga:( Soft i hard reset - nic... Moze ma Ktoś jakąś rade?
Pozdrawiam
Adam

dodano 4.11.2004
dzisiaj ladowalem toske i po normalnym czasie ladowania dioda zmienila kolor na zielony co potwierdzalo, ze bateria zostala naladowana. Nic kompletnie z tego nie rozumiem, tymbardziej, ze podczas rozladowywanie stan wyswietlany jest caly czas 99% pomimo tego, ze bateria jest juz kompletnie wyczerpana, a dioda ktora powinna to sygnalizowac w takim przypadku an czerwono nie daje znakow zycia w takiej sytuacji...
HELP Plisss... Gdzie mozna dostac baterie do takiej toski?