PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Toshiba => Wątek zaczęty przez: b2rt0sz w Marzec 07, 2010, 16:03:54
-
Witam,
chciałbym się dowiedzieć jakie wejście ma toshiba g810 na słuchawki, gdyż standardowe mi nie wystarczają więc chciałbym coś lepszego tylko nie wiem czy brać coś na micro-usb czy na mini-usb? Jakie ta tosia ma wejście?
pozdrawiam
-
ogolnie nie powiem Ci czym sie roznia, ale powiem ze napewno maja 2x wiecej styk niż kabelek do laczenia z kompem. polecam jedynie zestaw bluetooth jako ze z kabelkiem dwustronnym jako przejsciowka tez jest ciezko a zestaw masz na pozniej ;p
-
jak masz te słuchawki orginalne to je zmodyfikuj zamiast słuchawek daj gniazdo jacka 3.5 mm i jest gitara ;]
-
tez wyjscie, choc jak kochasz psuc sluchawki to luzik :), jeden problem, dzwiek jest nadal cichy, trzeba rozebrac uklad tam gdzie masz przycisk i mikro na kablu i cos tam sie lutuje czy tam zlacza zeby gralo normalnie. na innym forum bylo o tym info ale mimo taty elektornika wole miec porzadny sprzet w swoim zakresie a nie psuc sluchawki jeszcze jakies fajne.