PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Topaz => Wątek zaczęty przez: ls29 w Styczeń 10, 2010, 18:27:05

Tytuł: Topaz i motywy
Wiadomość wysłana przez: ls29 w Styczeń 10, 2010, 18:27:05
Witam ma ktoś może motywy do topaza /windows 6,5 .Tylko chodzi i o te motywy co zmieniają kolor pasków narzędziowych .
Tytuł: Odp: Topaz i motywy
Wiadomość wysłana przez: Rybson w Styczeń 10, 2010, 23:05:58
może chodzi ci o to... działa bo sprawdzałem u siebie ,

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/theme-generator.mspx# (http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/theme-generator.mspx#)
Tytuł: Odp: Topaz i motywy
Wiadomość wysłana przez: ls29 w Styczeń 13, 2010, 19:07:12
tak to jest to .dziękuję
Tytuł: Odp: Topaz i motywy
Wiadomość wysłana przez: aklex w Styczeń 14, 2010, 18:24:50
Witam,
Dostałem w ERZE na wymianę Compacta V - fajny, ale niestety na wm 6.1. Poza tym do szału doprowadza mnie niebieski motyw ERY! Zmieniłem w Home, ale tła zakładek oprócz głownej pozostały niebieskie a belki mam teraz czerwone... Masakra. I stąd pytania :

Jest coś takiego jak w Diamondzie miałem HTC Black? Czytałem tematy na forum, ale nie zorientowałem się czy moge wgrywac wszystko to co chodziło w Diamondzie I.

Czy są na Topaza takie bajery do customizacji jak w tamtym - błagam pomóżcie!
Tytuł: Odp: Topaz i motywy
Wiadomość wysłana przez: pejotl4 w Styczeń 15, 2010, 08:48:52
Chciałbym na ekranie today umieścić linki do katalogu (nie programów) z Menu Start, np. skrót do katalogu Multimedia. Mam już wtyczkę, która wyświetli na Today ikonę, do której podepnę skrót tylko nie mogę sobie poradzić z stworzeniem takiego skrótu.

Wiem że skróty do odpowiednich ustawień np. ustawienie alarmu, robi się za pomocą czegoś takiego:
23#ctlpnl cplmain.cpl,16,2

Wiem, że zawartość katalogu można wyświetlić np. za pomocą fexplore.exe:
35#\Windows\fexplore.exe \Windows\Menu Start\Programy\Multimedia

Ale nigdzie nie mogę znaleźć jak wyświetlić katalog w sposób jakbym w niego klikną w Menu Start

Jest to w ogóle możliwe? Jeżeli tak to proszę o info jak to zrobić.