PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Topaz => Wątek zaczęty przez: bossbusko w Kwiecień 08, 2010, 15:48:48
-
W Samsungu z win 6,1 mialem pelna historie polaczen, tzn gdy gdzwonil ktos z kontaktow po tapnieciu na polaczenia pojawialo sie wszystko dotyczace danego numeru, tzn daty i godziny polaczen z tym numerem z kilku dni.
Podobnie bylo w przypadku numerow ktore nie byly zapisane w ksiazce.
Dawalo mi to to ze moglem sprawdzic czy rozmawiałem juz kiedys z dana osoba z poza kontaktow.
Teraz w CV z win 6.5 na pokladze z SPB Shell moge odtworzyc historie wszystkich polaczen tak jak tego chce ale tylko z numerami ktore mam w kontaktach. (po wejsciu w kontakt i opcje Wyswietl wszystkie polaczenia)
Nie udaje mi sie tego zrobic z innymi nie zapisanymi.
Da rade cos z tym zrobic?
-
posiadam rom Billy i mogę sprawdzić historię każdego nr bez względu na to czy jest na liście czy nie
-
posiadam rom Billy i mogę sprawdzić historię każdego nr bez względu na to czy jest na liście czy nie
No wlasnie nie wiem czy to wina samego romu czy tez przechwycenia historii polaczen przez SPB Shell
-
Gdzie w Windowsie znajde Historie polaczen? jest to odrębny exe?
-
(http://i42.tinypic.com/35jjrir.jpg)
(http://i44.tinypic.com/2a7isz6.jpg)
Połączone: Kwiecień 20, 2010, 08:57:23
Chwała na wysokosciach.
Zainstalowalerm nowsza wersje Shella 3,5,3 wczesniej mialem 3,5,0
I WSZYSTKO Z HISTORIA wróciło do normy :)