MDA COMPACT V i słuchawka bluetooth - rozłączanie się w trakcie rozmowy

  • 2 Odpowiedzi
  • 838 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam
Jak w temacie słuchawka włączona sparowana z urządzeniem jadę autem ktoś dzwoni odbieram rozmowę wciskając przycisk na słuchawce rozmowa trwa ale po jakimś czasie słuchawka lub urządzenie rozłączają się i rozmowę trzeba kontynuować normalnie tzn. trzymając telefon w ręku. Dodam jeszcze tylko że ROM jest ERY ( WM 6.1 Pro ) a słuchawka to jakiś samsung nie pamiętam modelu. Co ja robię nie tak ? Może coś w ustawieniach trzeba zmienić lub coś innego ? Pomóżcie koledzy bo to mój pierwszy PDA i sobie z tym na razie nie radzę.

Odp: MDA COMPACT V i słuchawka bluetooth - rozłączanie się w trakcie rozmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2010, 08:00:12 »
Proponuję przetestować z inną słuchawką i ewentualnie serwis. Używałem słuchawki Nokii na romie 6.1 i 6.5 (dystrybucja PL) i działał bardzo stabilnie - do całkowitego rozładowania się słuchawki.

Odp: MDA COMPACT V i słuchawka bluetooth - rozłączanie się w trakcie rozmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2010, 22:44:49 »
Dzięki
Spróbowałem z Jabrą , którą dostałem w zestawie od ERY i jak na razie było ok. Miejmy nadzieję, że to pomoże i trzeba będze telefonu do serwisu oddawać. Wydaje mi się , że ta Jabra bardzi szybko się sparowała z MDA i w ogóle nie było pytania o hasło , a Samsung pytał o hasło i dłuuugo czekało się na połączenie z telefonem.