Program tomtom navigator dla windows ce 6.0.

  • 4 Odpowiedzi
  • 11922 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Program tomtom navigator dla windows ce 6.0.
« dnia: Styczeń 17, 2022, 17:26:55 »
Czy można gdzieś pobrać sam program tomtom navigator dla windows ce 6.0?

*

Offline overconscious

  • ***
  • 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Stary telefon na korbkę
Odp: Program tomtom navigator dla windows ce 6.0.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2022, 02:38:55 »
Na chomiku znajdziesz, a manuale na forach.
Tyle, że to port wersji z Windows Mobile, bo TomTom nigdy nie wydał wersji na Windows CE.
I działa lepiej na wersji 5.0 niż na 6.0.

Odp: Program tomtom navigator dla windows ce 6.0.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2022, 13:55:31 »
Na mojej navroad X5 navigator mam przeróżne nawigacje, lepsze, gorsze, stare i najnowsze a na chomiku są najnowsze tomtom z 2016 roku, wszystkie próbowałem i żadna nie działa.

*

Offline overconscious

  • ***
  • 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Stary telefon na korbkę
Odp: Program tomtom navigator dla windows ce 6.0.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2022, 13:09:29 »
Ale nie ma żadnych nowszych. Zarówno wersja na WinCE 5 jak i 6 to przeróbki dokładnie tej samej wersji z Windows Mobile, która zakończyła się na 7.910.
Ta wersja to już dziś abandonware, niewspierana przez producenta.
Na 100% będzie też działająca wersja dla WinCE 6.0, tylko pewnie robisz coś źle, albo w systemie brakuje ci jakichś bibliotek.

Sam to sprawdzałem na starym WinCE i działa z najnowszymi mapami. Problem w tym, że to taki pół-TomTom jak na dziś dzień.
Nowe urządzenia oraz apka Androidowa zawierają: numery budynków, budynki 3D, asystenta pasa ruchów, informacje o remontach, fotoradarach oraz o korkach.
Na tym starym TomTomie masz tylko nawigację i mapy. I o ile wiele braków można by przeboleć, to wg mnie trudno przeboleć brak informacji o remontach, zamknięciach drogach i zakazach.

Więc jak pisałem, ten TomTom to i tak w zasadzie demo, ciekawostka, sztuka dla sztuki. Mimo iż działa, to nie nadaje się na dzisiejsze czasy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2022, 18:55:36 wysłana przez overconscious »

Odp: Program tomtom navigator dla windows ce 6.0.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2022, 12:08:03 »
Zależało mi bo mam taką ale nową na smartfonie. Bardzo mi pasuje ale ta na winCE pewnie jest inna, szkoda.