PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => TomTom => Wątek zaczęty przez: tczuba w Maj 19, 2015, 16:13:40
-
Jeśli macie jakieś uwagi dotyczące geometrii dróg w Polsce (błędy/braki) to zamieszczajcie je tu, na pewno się tym zajmę. Tylko kilka uwag z mojej strony:
1. z powodu ogromu pracy proszę o rzeczy większe np. brakujące obwodnice, przelotowe drogi w miastach. Rzeczy typu numeracja domów - odpadają.
2. cykl produkcji map składa się z kilku etapów i trwa długo, a to oznacza, że jeżeli aktualną mapę mamy 9.50, to nie ma szans żeby zgłoszona przez Was poprawka weszła na 9.55, nawet jeżeli zajmę się tym od razu (technicznie niemożliwe), dlatego proszę o cierpliwość. Może też być tak, że to co zgłaszacie zostało już wcześniej przez nas zaktualizowane i dlatego będzie w następnej mapie.
3. zmiany na krajówkach, ekspresówkach i autostradach w zasadzie ogarniamy i wprowadzamy z wyprzedzeniem, dlatego będą w większości przypadków w wydaniu mapy najbliższym otwarcia drogi (nie mówię o tym co było tylko co jest i będzie :E) - ale oczywiście nie zaszkodzi jak dacie znać co się oddaje w Waszej okolicy w ciągu najbliższego roku, zwłaszcza w południowych województwach. Natomiast najcenniejsze z mojego punktu widzenia są informacje o drogach realizowanych przez gminy/miasta i województwa, najlepiej na co najmniej pół roku przed oddaniem (trudniej ogarnąć niż te, które buduje GDDKiA).
4. jak macie jakieś mapy projektowe dotyczące tych inwestycji to piszcie na priv, podam maila, na który można je przesłać
P.S. nie ma sensu zgłaszać tego samego kilkukrotnie, po prostu jeżeli ktoś uważa, że zgłoszenie kolegi jest ,,wyssane z palca", to niech o tym napisze.
-
Braki i błędy na mapie 9.50:
- A1 węzeł Kutno Wschód z DK92 powinien być odblokowany http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/19088/A1-blizej-Kutna-oddano-do-ruchu-wezel-Kutno-Wschod (http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/19088/A1-blizej-Kutna-oddano-do-ruchu-wezel-Kutno-Wschod)
- S5/DK5 od węzła z DW240 do węzła z A1 powinna być oznaczona jako S5/S91/E261 (5/91/E261) http://tinyurl.com/on25gbg (http://tinyurl.com/on25gbg) https://goo.gl/maps/SrFMM (https://goo.gl/maps/SrFMM) w TT przebieg DK91 nie ma ciągłości między tymi węzłami
- S8 brak odcinka Opacz - Warszawa Janki (d.Janki Małe) http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,23,20.9189231,52.1522859?l=65105ac0fd40c07a (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,23,20.9189231,52.1522859?l=65105ac0fd40c07a)
- S19 obwodnica Kocka błędnie oznaczona jako DK19/S19 http://tinyurl.com/pocl84x (http://tinyurl.com/pocl84x) powinno być jedynie S19 https://goo.gl/maps/57tPV (https://goo.gl/maps/57tPV)
- S61 Raczki - Suwałki Południe błędnie oznaczona jako S61/S8/E67 http://tinyurl.com/qg723tb (http://tinyurl.com/qg723tb) powinno być S61/E67/8, bo droga S8 kończy się w Białymstoku
- S69 Buczkowice - Żywiec powinna być odblokowana http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/19374/Otwarcie-S-69-od-Buczkowic-do-Zywca (http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/19374/Otwarcie-S-69-od-Buczkowic-do-Zywca)
- DK1 Czechowice-Dziedzice zlikwidowano przewiązkę między jezdniami na skrzyżowaniu z ul.Świerkowicką http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/1,88025,18278903,Na_DK1_wreszcie_bezpieczniej__Skrzyzowanie_za_12_mln.html (http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/1,88025,18278903,Na_DK1_wreszcie_bezpieczniej__Skrzyzowanie_za_12_mln.html) http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=113967674&postcount=2510 (http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=113967674&postcount=2510)
- DK1 Tychy:
- brak tunelu pod DK1 łączącego dzielnice Wartogłowiec i Wygorzele http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,19.0245900,50.1260028?l=9607aae943ffb074 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,18,19.0245900,50.1260028?l=9607aae943ffb074) http://m.katowice.gazeta.pl/katowice/1,121401,16452091,Tunel_pod_DK_1_jest_juz_przejezdny__Moga_z_niego_korzystac.html (http://m.katowice.gazeta.pl/katowice/1,121401,16452091,Tunel_pod_DK_1_jest_juz_przejezdny__Moga_z_niego_korzystac.html)
- ul.Cmentarna nie ma połączenia z węzłem DK1/DK44 http://tinyurl.com/pf2tbfx (http://tinyurl.com/pf2tbfx) https://goo.gl/maps/C1W42 (https://goo.gl/maps/C1W42)
- ul.Targiela nie powinna być połączona z DK1 https://goo.gl/maps/mDLPf (https://goo.gl/maps/mDLPf)
- DK12/DW812 Chełm rondo Dmowskiego przebudowane przed http://umapa.pl/OwzNp (http://umapa.pl/OwzNp) po http://tinyurl.com/q7ojsvn (http://tinyurl.com/q7ojsvn) http://www.zdm-chelm.pl/przetargi/przetargi_14.html (http://www.zdm-chelm.pl/przetargi/przetargi_14.html)
- DK28 północna obwodnica Nowego Sącza; zmienia się przebieg DK28 (obwodnica i wspólny przebieg z DK75 aż do Lwowskiej) http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=125987034&postcount=6323 (http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=125987034&postcount=6323)
- DK35 brak rozbudowanego węzła z dwujezdniową ul.Koreańską w Biskupicach Podgórnych http://umapa.pl/MGkRu (http://umapa.pl/MGkRu)
- DK73 Kielce ul.Ściegiennego rozbudowana do dwujezdniowej http://regiomoto.pl/portal/swietokrzyskie/kielce-w-tym-tygodniu-oddadza-obie-jezdnie-sciegiennego (http://regiomoto.pl/portal/swietokrzyskie/kielce-w-tym-tygodniu-oddadza-obie-jezdnie-sciegiennego)
- DK80 Bydgoszcz węzeł z Rejewskiego/Skandynawską został przebudowany; brak dwujezdniowej ul.Skandynawskiej, brak ul.Więcka i ronda http://umapa.pl/jqtR3 (http://umapa.pl/jqtR3) http://infofordon.pl/201505021484/wezel-na-ul-fordonskiej-kolo-ikei-uporzadkowal-ruch-kolowy-nowe-zdjecia (http://infofordon.pl/201505021484/wezel-na-ul-fordonskiej-kolo-ikei-uporzadkowal-ruch-kolowy-nowe-zdjecia)
- Tychy DK86 w dzielnicy Czułów - fragment ulicy pomiędzy ul.Katowicką a DK86 błędnie zaznaczony w TT jako utwardzona; w GSV widać gdzie kończy się nawierzchnia betonowa: https://goo.gl/maps/IeTuy (https://goo.gl/maps/IeTuy) https://goo.gl/maps/Pf1ph (https://goo.gl/maps/Pf1ph)
- DK88 Gliwice węzeł z Portową został przebudowany http://dzisiajwgliwicach.pl/wydarzenia/znamy-date-otwarcia-wezla-dk88-portowa-zobacz-zdjecia/ (http://dzisiajwgliwicach.pl/wydarzenia/znamy-date-otwarcia-wezla-dk88-portowa-zobacz-zdjecia/)
- DK91 Częstochowa :
- brak ronda na skrzyżowaniu z Cmentarną http://42200.blox.pl/resource/warszawska3.jpg (http://42200.blox.pl/resource/warszawska3.jpg)
- brak ronda na skrzyżowaniu z Morsztyna/Dickensa http://42200.blox.pl/resource/warszawska7.jpg (http://42200.blox.pl/resource/warszawska7.jpg)
- brak ronda na skrzyżowaniu z Rząsawską/Konarskiego http://42200.blox.pl/resource/warszawska9.jpg (http://42200.blox.pl/resource/warszawska9.jpg)
- brak ronda na skrzyżowaniu z DW786 (Batalionów Chłopskich) http://42200.blox.pl/resource/warszawska11.jpg (http://42200.blox.pl/resource/warszawska11.jpg)
- przejazd przez tory kolejowe do Wałów Dwernickiego zlikwidowany http://42200.blox.pl/resource/warszawska5.jpg (http://42200.blox.pl/resource/warszawska5.jpg) tutaj http://umapa.pl/s1Ee1 (http://umapa.pl/s1Ee1)
- DK92 nowy węzeł w Tarnowie Podgórnym http://naszglospoznanski.pl/tarnowo-podgorne-ma-pierwszy-gminny-wiadukt (http://naszglospoznanski.pl/tarnowo-podgorne-ma-pierwszy-gminny-wiadukt) http://umapa.pl/sn8lk (http://umapa.pl/sn8lk)
- DW178 wschodnia obwodnica Czarnkowa http://umapa.pl/S4Drp (http://umapa.pl/S4Drp) http://epoznan.pl/news-news-59742-Region_polowa_obwodnicy_Czarnkowa_oddana_z_wyprzedzeniem (http://epoznan.pl/news-news-59742-Region_polowa_obwodnicy_Czarnkowa_oddana_z_wyprzedzeniem)
- DW348 w ogóle nie oznaczona w TT :S łączy DK35 z A4 http://tinyurl.com/otbsm69 (http://tinyurl.com/otbsm69)
- droga łącząca DW387 w Radkowie z DW388 w Wambierzycach nieprawidłowo uwzględniana przy wytyczaniu trasy http://tinyurl.com/p89afbg (http://tinyurl.com/p89afbg) zakazy widać w GSV https://goo.gl/maps/3KMT7 (https://goo.gl/maps/3KMT7) https://goo.gl/maps/3fCgr (https://goo.gl/maps/3fCgr)
- Pasłęk DW513 przebieg wydłużony do węzła S7 Pasłęk Północ http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,19.6487527,54.0762982?l=85c080039bdaeefb (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,19.6487527,54.0762982?l=85c080039bdaeefb) http://www.zdw.olsztyn.pl/site/index.php?page=360 (http://www.zdw.olsztyn.pl/site/index.php?page=360)
- DW544 obwodnica Lidzbarka http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,19.8452001,53.2676172?l=55f5655b6a3be61e (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,19.8452001,53.2676172?l=55f5655b6a3be61e)
- Jabłonna DW630 nieprawidłowo oznaczona jako 61/630 http://tinyurl.com/p3wphm2 (http://tinyurl.com/p3wphm2) ślad DK61 przeniesiono na obwodnicę Jabłonny w 2007 r. :S http://www.siskom.waw.pl/DK61.htm (http://www.siskom.waw.pl/DK61.htm)
- Ząbki DW631 brak drugiej jezdni od skrzyżowania z DW634 do granic W-wy http://mapa.targeo.pl/,22,21.1406994,52.2851199?l=33e1a2563cb3e523 (http://mapa.targeo.pl/,22,21.1406994,52.2851199?l=33e1a2563cb3e523)
- DW650 nowy przebieg - nie zaczyna się już w Barcianach, ale w Starej Różance k/Kętrzyna http://www.dw650-srokowo-wegorzewo.pl/ (http://www.dw650-srokowo-wegorzewo.pl/)
- Węgorzewo DW650 nowy przebieg od nowego ronda na Zamkowej do 11 Listopada http://umapa.pl/zRBPC (http://umapa.pl/zRBPC) http://www.zdw.olsztyn.pl/site/index.php?page=258 (http://www.zdw.olsztyn.pl/site/index.php?page=258)
- DW677 przebieg powinien się kończyć w Ostrowi Mazowieckiej, na skrzyżowaniu z DW627 http://tinyurl.com/ngg4o4a (http://tinyurl.com/ngg4o4a) w TT obie DW mają błędnie wspólny przebieg aż do Sokołowa Podlaskiego http://tinyurl.com/nv73ptb (http://tinyurl.com/nv73ptb)
- DW707 obwodnica Nowego Miasta nad Pilicą http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,20.5757427,51.6206934?l=d03c494a6345e58f (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,20.5757427,51.6206934?l=d03c494a6345e58f)
- DW809 dojazd do węzła Lublin-Czechów na ekSpresowej obw.Lublina http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,22.5145891,51.3036123?l=cc4a26b4ce1a3986 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,22.5145891,51.3036123?l=cc4a26b4ce1a3986)
- DW985 wschodnia obwodnica Mielca (od ronda na ul.Dębickiej do ronda na ul.Wolności) http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,21.5072806,50.2646455?l=93760d8347c3699f (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,21.5072806,50.2646455?l=93760d8347c3699f)
- Darłowo brak ul.Nadmorskiej (z rondem), która istnieje od 2013 r. :S https://goo.gl/maps/uE5b4 (https://goo.gl/maps/uE5b4) https://goo.gl/maps/iF7ey (https://goo.gl/maps/iF7ey)
- Debrzno brak obejścia centrum miasta czyli nowego przebiegu ul.Długiej http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.2374183,53.5379162?l=73c03ce3a34ae4f1 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.2374183,53.5379162?l=73c03ce3a34ae4f1)
- Gdańsk:
- brak ul.Nowomiejskiej http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,18.6495445,54.3621987?l=1e7aeecbece5ac23 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,18.6495445,54.3621987?l=1e7aeecbece5ac23)
- brak ul.Narzędziowców http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,18.6558192,54.3618187?l=cc4fbe8812c4ad04 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,18.6558192,54.3618187?l=cc4fbe8812c4ad04)
- dawna Nowa Wałowa to teraz Księdza Jerzego Popiełuszki http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ul-Popieluszki-zamiast-Nowej-Walowej-n90163.html (http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ul-Popieluszki-zamiast-Nowej-Walowej-n90163.html)
- Iława brak nowego łącznika ul.Skłodowskiej z ul.Andersa, 4 rond po drodze, zmodyfikowany przebieg ul.Wojska Polskiego http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,19.5692780,53.5826881?l=dce8ace33ea21dd1 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,19.5692780,53.5826881?l=dce8ace33ea21dd1)
- Katowice wprowadzenie strefy Vmax=30 km/h w centrum http://www.katowice.eu/SiteAssets/Lists/Aktualnosci/AllItems/granice_strefy_tempo_30.pdf (http://www.katowice.eu/SiteAssets/Lists/Aktualnosci/AllItems/granice_strefy_tempo_30.pdf)
- Kęty:
- brak ul.Franciszkańskiej http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,19.2136518,49.8825554?l=5bd6a17d29855f20 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,19.2136518,49.8825554?l=5bd6a17d29855f20)
- obwodnica płd-zach to ul.Spacerowa a nie Żwirki i Wigury http://prawomiejscowe.pl/institution/17870/legalact/159124/17870/htmlpreview (http://prawomiejscowe.pl/institution/17870/legalact/159124/17870/htmlpreview)
- Kraków ul.Saska rozbudowana do dwujezdniowej, powstało rondo i łącznik z Żołnierską http://umapa.pl/fksdr (http://umapa.pl/fksdr) http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=125680478&postcount=3136 (http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=125680478&postcount=3136)
- Kutno ul.Żwirki i Wigury nie powinna być zablokowana http://www.um.kutno.pl/page/559,?id=1524 (http://www.um.kutno.pl/page/559,?id=1524)
- Lublin:
- brak dwujezdniowej ul.Zelwerowicza http://mapa.targeo.pl/,21,22.5463486,51.2774074?l=e493474340d08764 (http://mapa.targeo.pl/,21,22.5463486,51.2774074?l=e493474340d08764)
- brak ulic dojazdowych do Areny Lublin http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,22.5615627,51.2302964?l=a3de02bc1d0c7763 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,22.5615627,51.2302964?l=a3de02bc1d0c7763)
- Opalenica Obwodnica Zachodnia http://mapa.targeo.pl/,21,16.3948407,52.3171327?l=b3aa0fd860d470e8 (http://mapa.targeo.pl/,21,16.3948407,52.3171327?l=b3aa0fd860d470e8) http://www.kompasinwestycji.pl/droga-zachodnia-opalenicy-etap-ii-23592 (http://www.kompasinwestycji.pl/droga-zachodnia-opalenicy-etap-ii-23592)
- Ostrołęka:
- brak dwujezdniowej ul.Rodziny Ulmów i 2 rond na jej końcach; brak drugiej jezdni ul.Korczaka http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.5770361,53.0774376?l=5e446f8375c52188 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,21.5770361,53.0774376?l=5e446f8375c52188)
- brak ulic (i ronda) wokół Galerii Bursztynowej (pomiędzy Rodziny Ulmów, Gorbatowa i Żebrowskiego) http://mapa.targeo.pl/,19,21.5789212,53.0749074?l=126b64b17a4fa080 (http://mapa.targeo.pl/,19,21.5789212,53.0749074?l=126b64b17a4fa080)
- Pińczów obwodnica centrum czyli ul.Republiki Pińczowskiej; brak odcinka zachodniego z rondem i zbyt niski priorytet całości http://umapa.pl/IvuXW (http://umapa.pl/IvuXW) http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150705/POWIAT0108/150709439 (http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150705/POWIAT0108/150709439)
- Poznań - numeracja i przebieg dróg krajowych od dawna nie poprawione:
- DK5 (jako S5) między węzłami Komorniki i Krzesiny ma wspólny przebieg z A2 i S11; między węzłami Krzesiny i Poznań Wschód ma wspólny przebieg z A2
- S11 między węzłami Komorniki i Krzesiny ma wspólny przebieg z A2 i S5; między węzłami Poznań Zachód i Komorniki ma wspólny przebieg z A2
- dawny przebieg DK5 i DK11 przez teren Poznania powinien być usunięty; prawidłowy przebieg widać tutaj http://umapa.pl/dTRY7 (http://umapa.pl/dTRY7)
- Pruszcz Gdański brak przedłużenia ul.Grota-Roweckiego (2 ronda) http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,18.6425379,54.2579573?l=d827fce6fe832232 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,18.6425379,54.2579573?l=d827fce6fe832232)
- Radom brak ul.Nowomłodzianowskiej http://binged.it/1SdJdo7 (http://binged.it/1SdJdo7)
- Radomsko:
- łącznik ulic Sierakowskiego i Reymonta [przejazd pod wiaduktem kolejowym] powinien być odblokowany http://umapa.pl/Djm1M (http://umapa.pl/Djm1M)
- brak ronda między powyższym łącznikiem, ul.Sierakowskiego i ulicą prowadzącą do Parku Handlowego Era http://umapa.pl/gU4mP (http://umapa.pl/gU4mP)
- brak ulic i mini ronda tutaj http://umapa.pl/25h5c (http://umapa.pl/25h5c)
http://www.radomsko.pl/aktualnosci.php?id=962 (http://www.radomsko.pl/aktualnosci.php?id=962)
http://radomsko.naszemiasto.pl/artykul/na-ul-sierakowskiego-w-radomsku-powstaje-rondo-zdjecia,3464845,artgal,t,id,tm.html (http://radomsko.naszemiasto.pl/artykul/na-ul-sierakowskiego-w-radomsku-powstaje-rondo-zdjecia,3464845,artgal,t,id,tm.html)
- Reda brak połączenia ulic Kosynierów, Morskiej i Obwodowej (+brak ronda) http://umapa.pl/8pRqB (http://umapa.pl/8pRqB) jest to o tyle istotne, że można tamtędy omijać permanentne korki na DK6
- Swarzędz brak obwodnicy Śródmieścia http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.0724296,52.4046812?l=9652f35de36ee874 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.0724296,52.4046812?l=9652f35de36ee874) http://swarzedzki.pl/index.php/component/k2/item/1700-obwodnic%C4%85-pojedziemy-w-listopadzie (http://swarzedzki.pl/index.php/component/k2/item/1700-obwodnic%C4%85-pojedziemy-w-listopadzie)
- Środa Wielkopolska:
- brak ronda na skrzyżowaniu Inwalidów Wojennych/Lipowa/Dąbrowskiego; dotychczasowa Inwalidów W. jest teraz parkingiem, a nazwa ulicy powinna być przerzucona na nowy odcinek http://umapa.pl/RhTIx (http://umapa.pl/RhTIx)
- brak ronda na skrzyżowaniu Witosa/Nakielska http://umapa.pl/MXueN (http://umapa.pl/MXueN) http://gazetasredzka.pl/aktualnosci/drugie-rondo-okolice-cmentarza,a26619c1 (http://gazetasredzka.pl/aktualnosci/drugie-rondo-okolice-cmentarza,a26619c1)
- brak ronda na skrzyżowaniu Brodowska/Marcinkowskiego/27 Grudnia https://goo.gl/maps/6S0bi (https://goo.gl/maps/6S0bi)
- Toruń:
- brak nowego przebiegu dwujezdniowej ul.Polnej do DK91, brak ronda Polna/Traktorowa http://mapa.targeo.pl/,19,18.6091800,53.0413561?l=48e691d300a4961e (http://mapa.targeo.pl/,19,18.6091800,53.0413561?l=48e691d300a4961e) http://www.torun.pl/pl/kilometry-drog-na-jarz-e (http://www.torun.pl/pl/kilometry-drog-na-jarz-e)
- osiedle JAR brak większości ulic, brak 3 rond, brak ul.Freytaga, niewłaściwy przebieg ulic: Fortecznej, Strobanda, Watzenrodego itd.; wszystko pomiędzy ul.Ugory a DK91 do poprawy http://mapa.targeo.pl/,22,18.6033373,53.0525857?l=7dfc7c494ea12a10 (http://mapa.targeo.pl/,22,18.6033373,53.0525857?l=7dfc7c494ea12a10)
- Węgrów brak przedłużenia ul.Żagana do Zwycięstwa i ronda na Żagana; tylko fragment Żagana przy Traugutta jest gruntowy, reszta z kostki brukowej; wszystko widać na foto sat http://umapa.pl/XzuBf (http://umapa.pl/XzuBf)
- Zabrze brak przedłużenia Handlowej do DK78 http://www.gloszabrza24.pl/samorzad/11397-galeria-handlowa-oficjalnie-otwarta (http://www.gloszabrza24.pl/samorzad/11397-galeria-handlowa-oficjalnie-otwarta) http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,18.7646640,50.3539315?l=dd76547b047c3dcc (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,18.7646640,50.3539315?l=dd76547b047c3dcc)
- Zubrzyce obejście miejscowości nadal niekompletne http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.7892376,50.1383425?l=3acc38372d2de414 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,20,17.7892376,50.1383425?l=3acc38372d2de414) http://umapa.pl/9H8Sc (http://umapa.pl/9H8Sc) http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,17,17.7796839,50.1410925?l=641de989a0b98981 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,17,17.7796839,50.1410925?l=641de989a0b98981)
-
czy pozostałe błędy z poprzedniej wersji mapy zgłaszane na forum zostały poprawione?
-
czy pozostałe błędy z poprzedniej wersji mapy zgłaszane na forum zostały poprawione?
TAK :ok:
Możesz sprawdzić na: http://www.tomtom.com/mapshare/tools/?Lid=9 (http://www.tomtom.com/mapshare/tools/?Lid=9)
-
Warszawa Fragmenty ulicy Świętokrzyskiej i Prostej, otwartej na całej długości po budowie metra już kilka miesięcy temu, wciąż figurują jako zamknięte dla ruchu. Odcinki Świętokrzyskiej przyległe do Ronda ONZ, Prosta przy skrzyżowaniu z Wronią.
Dawno otwarty łącznik S2 przy węźle Opacz, zjazd w Al. Jerozolimskie w stronę centrum Warszawy od strony Ursynowa, na poprzedniej mapie widniał jako otwarty, na ostatniej został z niezrozumiałych powodów oznaczony jako zamknięty.
-
Warszawa Fragmenty ulicy Świętokrzyskiej i Prostej, otwartej na całej długości po budowie metra już kilka miesięcy temu, wciąż figurują jako zamknięte dla ruchu. Odcinki Świętokrzyskiej przyległe do Ronda ONZ, Prosta przy skrzyżowaniu z Wronią.
Dawno otwarty łącznik S2 przy węźle Opacz, zjazd w Al. Jerozolimskie w stronę centrum Warszawy od strony Ursynowa, na poprzedniej mapie widniał jako otwarty, na ostatniej został z niezrozumiałych powodów oznaczony jako zamknięty.
Wszystko o czym piszesz jest poprawnie naniesione na mapie 9.50. Widać na: http://www.tomtom.com/mapshare/tools/?Lid=9 (http://www.tomtom.com/mapshare/tools/?Lid=9)
Może masz któryś z tych modeli TT: GO 40/400, GO50/500/510/5000/5100, GO60/600/610/6000/6100 (i nadal mapę 9.45) - dla nich nowe mapy pojawią się dopiero pod koniec czerwca.
-
Radomsko - na skrzyżowaniu zakaz skrętu w lewo z Placu 3 Maja w Prymasa Wyszyńskiego.
-
Na mapie 9.51 nie widzę S8 od węzła Opacz (na S2) do Janek.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,18263966,Koniec_meczarni_kierowcow__W_lipcu_ominiemy_Raszyn.html (http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,18263966,Koniec_meczarni_kierowcow__W_lipcu_ominiemy_Raszyn.html)
Czyli wracam do AutoMapy, bo mapy TomTom nadal nieaktualne.
-
... Czyli wracam do AutoMapy, bo mapy TomTom nadal nieaktualne.
Obudziłeś się :mrgreen: PL to zaścianek dla TT.
-
wracam do AutoMapy, bo mapy TomTom nadal nieaktualne.
I specjalnie na tę okoliczność zarejestrowałeś się na forum, mogłeś chociaż poczekać te parę tygodni aż oddadzą drogę do ruchu :E
-
Okolice Krakowa:
Zniknęły bez śladu oba zalewy w Kryspinowie!
Dla niezorientowanych: to są największe zbiorniki wodne w okolicy Krakowa!
-
Jak możecie to sprawdźcie u siebie: mapa Europe v950.6492 / Holandia / Schiphol / Bellsingel
Do tej pory na wcześniejszych mapach, ten adres wchodził mi bez problemu a teraz tej ulicy nie da się wybrać, bo nie ma jej w spisie a na mapie jest dalej...ktoś mnie oświeci co jest grane ?
-
ktoś mnie oświeci co jest grane ?
Inny hit w temacie bazy adresowej TT:
Tarnowskie Góry, ulica Agnieszki Osieckiej cudownie rozmnożona :O Jest w poprawnej lokalizacji: http://tinyurl.com/ndl6art (http://tinyurl.com/ndl6art) http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?
locale=pl&gui=new&sessionID=1966981 (http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?
locale=pl&gui=new&sessionID=1966981)
i dodatkowo w dwóch miejscach w centrum: http://tinyurl.com/qjfh3hx (http://tinyurl.com/qjfh3hx) http://tinyurl.com/p9ymsvd (http://tinyurl.com/p9ymsvd)
W Świdniku 5 lat temu zmieniono nazwę ul.Łyżwiarskiej na Generała Tadeusza Góry:
http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,1000111341,swidnik-general-gora-ma-swoja-ulice.html (http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,1000111341,swidnik-general-gora-ma-swoja-ulice.html)
w TT nadal po staremu :S
Ostatnio powstało tam rondo: http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,1000164162,nowe-rondo-w-swidniku.html (http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,1000164162,nowe-rondo-w-swidniku.html) http://umapa.pl/cFYhV (http://umapa.pl/cFYhV)
-
Nadal brak w TT nowej S8 w kierunku Śląska:
http://wyborcza.pl/1,75248,18382034,otwieraja-wylotowke-ekspresowo-w-strone-katowic.html (http://wyborcza.pl/1,75248,18382034,otwieraja-wylotowke-ekspresowo-w-strone-katowic.html)
-
Holandia / Schiphol / Bellsingel...ktoś mnie oświeci co jest grane ?
Wszystko jest OK. Bellsingel jest w obrębie Schiphol Rijk i mój 1005 wyszukuje poprawnie.
-
Holandia / Schiphol / Bellsingel...ktoś mnie oświeci co jest grane ?
Wszystko jest OK. Bellsingel jest w obrębie Schiphol Rijk i mój 1005 wyszukuje poprawnie.
Tylko że mój TT do tej pory wskazywał tą ulicę po wpisaniu nazwy Schiphol, a teraz już jej nie znajduje :S
-
Nadal brak w TT nowej S8 w kierunku Śląska:
http://wyborcza.pl/1,75248,18382034,otwieraja-wylotowke-ekspresowo-w-strone-katowic.html (http://wyborcza.pl/1,75248,18382034,otwieraja-wylotowke-ekspresowo-w-strone-katowic.html)
Aktualizacja w polowie sierpnia. zobaczymy czy bedzie.
TT powinien wprowadzic mapy online, byliby na biezaco.
-
Tylko że mój TT do tej pory wskazywał tą ulicę po wpisaniu nazwy Schiphol ...
Dość dziwnie zabrzmi, ale to teraz jest poprawnie.
Userzy TT latami walczyli żeby po wpisaniu ulicy nie wyskakiwały miejscówki o 200 km dalej tylko te w danej miejscowości.
Głosowe wybieranie też dopiero teraz działa poprawnie: jak powiesz Schiphol i Bellsingel to prosi o poprawkę.
Jak powiesz Schiphol Rijk (wymawiaj coś jak Rajch na przydechu) i podasz Bellsingel to natychmiast wskazuje ulicę.
Mieszkam pod Utrechtem i tam dopiero jest bajzel z nazwami ulic po każdy przysiółek ma takie same ulice :-|
-
S69 Buczkowice - Żywiec otwarta, w TT zablokowana
http://wiadomosci.onet.pl/slask/droga-s69-z-bielska-bialej-do-zywca-przejezdna-w-calosci/zwtgxt (http://wiadomosci.onet.pl/slask/droga-s69-z-bielska-bialej-do-zywca-przejezdna-w-calosci/zwtgxt)