PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => TomTom => Wątek zaczęty przez: Waszko w Listopad 18, 2014, 20:41:43
-
Częstochowa:
Plac Daszyńskiego: kompletnie błędne oznaczenie kierunkowości i dróg- powinno być tak:
http://mapa.targeo.pl/Plac_Daszynskiego,17,19.1270739,50.8117890?l=6dc1dcb04a3076a0 (http://mapa.targeo.pl/Plac_Daszynskiego,17,19.1270739,50.8117890?l=6dc1dcb04a3076a0)
-
Tak, wiem - korekta będzie widoczna w 9.45.
-
Czy po pobraniu mapy 9.40 też mieliście zablokowaną obwodnice Lublina?
-
Czy po pobraniu mapy 9.40 też mieliście zablokowaną obwodnice Lublina?
Na XXL i GO 5000 prawie wszystko odblokowane, tylko te łącznice trzeba ręcznie odbl. [w nowych modelach nie da rady]: http://her.is/uUXyHw (http://her.is/uUXyHw) http://her.is/uDCdYf (http://her.is/uDCdYf)
Faktycznie, po pobraniu ,,poprawek" MapShare widzę nieprawidłowo zablokowany ten odcinek: http://tinyurl.com/mqlzxwf (http://tinyurl.com/mqlzxwf)
Ok ten łacznik odblokuje u siebie na 1005 i dam znać dziewczynom z MS żeby to zatwierdziły ;)
Ja oprócz tego odcinka miałem jeszcze po blokowane łącznice na Felinie...
-
Trzebinia: brak ulic - Przemysłowa, Hutnicza, Stalowa, Metalurgiczna.
Trzebinia: kawałek od ronda z ul. Ochronkową do ronda z droga nr 79, to na mapie TT ul. Dworcowa. W rzeczywistości to dalej ul. Ochronkowa, Dworcowa jest pareset metrów dalej w kierunku torów :wink:
-
Jedyna mapa, na której widzę wszystkie wymienione przez Ciebie ulice, to Google Maps. Możesz potwierdzić czy są tam prawidłowo naniesione?
http://umapa.pl/Y43LA (http://umapa.pl/Y43LA)
Ja to widzę tez na innych mapach: http://www.openstreetmap.org/way/153990845#map=17/50.15568/19.46114 (http://www.openstreetmap.org/way/153990845#map=17/50.15568/19.46114)
Niestety będąc tam na miejscu nie za bardzo można dojrzeć jakiekolwiek tabliczki z ulicami.
Ulica Przemysłowa i Stalowa ma tabliczki i mogę je potwierdzić, reszty nie widziałem na własne oczy.
-
Tego "ronda" przy Lidlu nie widziałem, szukałem ul. Przemysłowej i kręciłem się po ul. Ochronkowej. Wjechałem od strony ul. Dworcowej na Ochronkową i tak też wyjechałem.
Pytałem na miejscu różnych spotkanych ludzi o te ulice i każdy miał problem z określeniem gdzie która dokładnie leży.
-
Sygnalizuję wcześniej tzw. Obwodnicę Północną Nowego Sącza łączącą ul. Tarnowską z ulicą Marcinkowicką z mostem na Dunajcu i rondami na początku i końcu trasy. Termin oddania do użytku lipiec 2015.
Międzynarodowy most graniczny łączący Piwniczną-Zdrój z Mniszkiem na Słowacji zostanie oddany do użytku do końca maja 2015 roku.
-
https://dl.dropboxusercontent.com/u/81504012/Odliczanie-hetman.png
[mod]Zawsze aktualny link jest lepszy od miniobrazka na którym niewiele widać.
Poza tym drogi klasy A/S mają pod kontrolą, więc takie zestawienie raczej nic nowego w temacie braków mapy nie wniesie[/mod]