Android Auto TomTom

  • 4 Odpowiedzi
  • 10113 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline stavros2002

  • 1
  • Sprzęt: Xperia XA2
Android Auto TomTom
« dnia: Czerwiec 04, 2022, 18:44:02 »
Może ktoś będzie wiedział. Używam najczęściej TomTom Go. Przy podłączeniu telefonu do samochodu i włączeniu nawigacji z poziomu menu ekranowego wyświetla mi się tylko pięć pierwszych pozycji Moje Miejsca, poza tym brak paska trasy po prawej stronie ekranu.

Problemu nie ma kiedy podlączam telefon do samochodu i odpalam nawigację klasycznie z ekranu telefonu, wyszukując cel w Moich Miejscach w telefonie, które tam wyświetlają się wszystkie, No i wtedy mam pasek trasy na ekranie samochodu.

*

Offline Pretor

  • **
  • 241
  • Płeć: Mężczyzna
    • VW Club Polska
  • Sprzęt: HTC U12+/23pro
Odp: Android Auto TomTom
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2022, 13:12:20 »
Używam najczęściej TomTom Go.
TomTom GO, to oznaczenie serii urządzeń dedykowanych, których nie da się podłączyć przez Android Auto. Sadzę że masz na telefonie aplikację TomTom Go Navigation  :wink:

Przy podłączeniu telefonu do samochodu i włączeniu nawigacji z poziomu menu ekranowego wyświetla mi się tylko pięć pierwszych pozycji Moje Miejsca, poza tym brak paska trasy po prawej stronie ekranu.
Co do tego, to nie mam jak tego sprawdzić, choć od paru lat używam dość intensywnie aplikacji TomTom Go Navigation w moich smartfonach z systemem Android. 

Od jakiegoś już czasu, dostępna jest nowa darmowa aplikacja TomTom AmiGO, przeznaczona głównie do wyświetlania zawartości na ekranach systemów samochodowych.

Według różnych dostępnych testów i opinii, jest to w tej chwili najlepsza aplikacja nawigacyjna z możliwością łączenia się poprzez Android Auto.
Firmowa strona TomTom: TomTomAmiGo
Google Play: TomTom AmiGO - Nawigacja GPS

Poszedł bym w tą stronę i potestował :wink:
Nav: HP hx4700 / TT GO 940 Live / TT GO Navigation
Tel: Siemens S10D ->Siemens C35i ->Nokia 6300/6500 Slider/515 ->HTC Desire 610 ->HTC U Play ->HTC U12+/ HTC U23 Pro
[permit:OleYek] VW Club Polska

Odp: Android Auto TomTom
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2022, 13:59:59 »
Ekhemmm... ale AmiGo nie pozwala prowadzić "przez".
Tak, że z pochwałami bym się wstrzymał.

*

Offline overconscious

  • ***
  • 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Stary telefon na korbkę
Odp: Android Auto TomTom
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2022, 09:22:56 »
TomTom AmiGO powstał jako konkurencja dla Waze i na nim jest wzorowany.
Jest tylko online, nie ma punktów przez, nie ma asystenta pasa ruchu, nie ma wyboru trasy (szybka, krótka, itp.).

Jest to też aplikacja napisana od nowa i niekoniecznie tak stabilna jak TomTom Go.

PS. Swoją drogą, to nawigacje online szybciej zżerają baterię i bardziej grzeją telefon, co jest szczególnie istotne w letnich upałach.

Odp: Android Auto TomTom
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2023, 01:49:17 »
Okazuje się, że nie tylko ja mam to LOL.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2023, 04:58:07 wysłana przez lakyre »