dodawanie map TOMTOM6

  • 4 Odpowiedzi
  • 1048 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline seba672

  • 7
  • Sprzęt: Asus 636n
dodawanie map TOMTOM6
« dnia: Listopad 27, 2006, 16:57:40 »
witam

mam tomtom6 z mapa Wielkiej Brytani i glownych ulic Europy a chce dodac do tego mape Polski, samo wrzucenie tego na karte sd nie pomaga i nie ma ich w zarzadzaniu mapa po prostu widzi tylko jedna Wielka Brytanie, staralem sie wyszukac to na forum ale nie znalazlem, podobne watki tak ale w zadnej solucji mojego problemu, moze ktos mi pomoze bo chcialbym ta Polske rowniez a mape juz mam tylko wrzucic ja na karte i cos dopisac i wlasnie nie wiem jak i co wiec prosze o pomoc z gory wielkie dzieki

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Re: dodawanie map TOMTOM6
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2006, 17:48:34 »
Jedyna mapa Polski jaka znam dla TTN 6 jest sprzedawana na karcie miniSD razem z programem - wkladasz do palmtopa i jedziesz. W czym problem?
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

dodawanie map TOMTOM6
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2006, 23:33:58 »
chyba w legalności w tym wypadku....

Re: dodawanie map TOMTOM6
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2006, 23:55:37 »
Cytat: "seba672"
witam

mam tomtom6 z mapa Wielkiej Brytani i glownych ulic Europy a chce dodac do tego mape Polski, samo wrzucenie tego na karte sd nie pomaga i nie ma ich w zarzadzaniu mapa po prostu widzi tylko jedna Wielka Brytanie, staralem sie wyszukac to na forum ale nie znalazlem, podobne watki tak ale w zadnej solucji mojego problemu, moze ktos mi pomoze bo chcialbym ta Polske rowniez a mape juz mam tylko wrzucic ja na karte i cos dopisac i wlasnie nie wiem jak i co wiec prosze o pomoc z gory wielkie dzieki


pewnie sciągnąłeś z emula mapę do innej wersji TT ]:>

*

Offline Tomek_

  • **
  • 184
Re: dodawanie map TOMTOM6
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2006, 12:33:49 »
Cytat: "kwieto"
Jedyna mapa Polski jaka znam dla TTN 6 jest sprzedawana na karcie miniSD razem z programem - wkladasz do palmtopa i jedziesz. W czym problem?


Mape polski (PL-HU...) mozna rownie dobrze dokupic bez oprogramowania przez internet przy uzyciu karty kredytowej za 47 Euro.

Ja dzis zakupilem Navigatora 6 + Western Europe na DVD przez internet. Szkoda tylko, ze kaza czekac od 2-5 tygodni na dostawe przesylki przez kuriera. Do tego zamierzam dokupic mape wschodniej europy, ale to dopiero jak bede sie do Polski wybieral.