Różne > Tablety Windows 8.x/10 x86/x64

Pytanie o poradniki

(1/2) > >>

Nightmaster:
Witam,
Czy ktoś byłby zainteresowany tutaj poradnikami odnośnie uruchamiania gier i aplikacji na tabletach?
Mam Kiano Intelect 8 MS 3G i w dniu jutrzejszym przychodzi mi Acer Iconia. Do dyspozycji mam też Colorovo CityTab 8, na który z powodzeniem odpalam Windows 10.
Jeśli ktoś jest chętny to dajcie znać, mogę zacząć publikować teksty i wideo :)

daras28-82:
Skoro jest to normalny Windows to działa to tak samo jak na desktopie czy laptopie, nie żeby ktoś miał coś przeciw inicjatywie ale głębszego sensu nie widzę.
Bardziej przydadzą się recki i jakieś poradniki/ testy związane z małą pamięcią.
O ile dobrze kojarzę oba chończyki o których wspomniałeś mają bardzo ciasno bo 16GB.
Mam rację?
Co do goer i aplikacji to procesor x64/x86 jest niedościgniony wydajnościowo dla armów więc wszystko będzie śmigać lepiej niż na andku.
Ciekawi mnie ewentualnie współpraca z win10 i ewentualne różnice w stabilności,płynności i szybkości zarówna działania jak i odpalania.

Nightmaster:
No właśnie trochę jest kombinowania, szczególnie z grami i programami, które są bardziej wymagające, bo te Atomy nie są mistrzami wydajności ;) Od tego pytania trochę już nagrałem, możesz sobie rzucić okiem tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCFHatvOW_Rh9Jl-qcTSVT0g
Mam teraz Kiano Intelect 8 MS 3G i Acera Iconie, na tym drugim mam właśnie Windows 10 i jestem mega zadowolony, więc zapewne jak tylko pojawi się bulid Win 10 dla systemów skompresowanych, to z pewnością zmienię system.

daras28-82:
Czekaj, o jakich grach mówimy?
Tych ze sklepu?
Przeciwnie, konkurencja na androidzie dysponuje prawie wyłącznie armami a w starciu z nimi atom to demon.

Nightmaster:
Miałem tutaj na myśli klasyczne gry z pełnowymiarowych PC, chociaż w sumie to dobry pomysł, żeby nagrać coś ze sklepu od MS :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej