PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Pozostałe platformy => Perły z lamusa => Symbian OS => Wątek zaczęty przez: maqs w Czerwiec 15, 2004, 14:10:09
-
Mam problem, z SonyEricson P900. Nie mogę wysyłać emalii, pobierać pocztę pobiera bardzo ładnie. Zrobiłem testy i z konta bez autentykacji SNTP poczta wychodzi a gdy używam konta z auth-SMTP to jest komunikat ?SNTP server refused to allow connection?. Konfiguracja jest na pewno poprawna. Może ktoś mam pomysł, co robię nie tak.
Adam
-
A czy na pewno zaznaczyles opcje Use SMTP autentication w ustawieniach konta pocztowego?
-
A mój P900 przy ustawieniu automatycznego sprawdzania poczty co 15 min. pobiera pocztę kilka razy, a potem przestaje. Macie może coś takiego. Wie ktoś, jak to poprawić?
-
A czy przypadkiem do autentykacji serwera SMTP nie potrzebujesz innego loginu i hasła niż Twoje dane logowania do konta pocztowego???
-
Jeśli o mnie chodzi, to nie, bo jak napisałem pobiera pocztę kilka razy, z potem przestaje to robić automatycznie. Oczywiście ręczne pobieranie działa.
-
Jeśli o mnie chodzi, to nie, bo jak napisałem pobiera pocztę kilka razy, z potem przestaje to robić automatycznie. Oczywiście ręczne pobieranie działa.
Ja nie piszę do Ciebie, bo jest to wątek mags-a i mój post jest skierowany do niego...
-
Hm! Skoro nie możesz zaznaczyć do kogo kierujesz post, to założyłem nowy wątek.